
Ecia uit Bergentheim finalist Kunstbende Overijssel
ma 26 juni 2023 HardenbergZaterdag 24 juni was de voorronde (wedstrijd) van Kunstbende Overijssel 2023 in Poppodium Hedon te Zwolle. De jury heeft 45 acts met ruim 55 jongeren tussen de 12 tot en met 19 jaar bekeken en beoordeeld. Hiervan gaan er acht door naar de landelijke finale. Een van die acht finalisten is Ecia, 18 jaar, uit Bergentheim, die de eerste prijs heeft binnen gesleept in de categorie Taal.
Maar liefst 18 deelnemers zijn in de prijzen gevallen met hun act of kunstwerk. De eerste, tweede en derde prijswinnaars krijgen een coachingstraject op maat. Daarnaast winnen ze een tas vol optredens, studiotijd, vrijkaarten en leuke goodies, beschikbaar gesteld door diverse instellingen, organisaties en bedrijven uit de provincie Overijssel. Alle eerste prijswinnaars gaan door naar de landelijke finale van Kunstbende op zaterdag 30 september in Amsterdam, waaronder ook Ecia uit Bergentheim.
Kunstbende
Kunstbende is hét platform voor creatieve jongeren vanaf middelbare school tot en met 19 jaar oud in Content Creator, Dans, DJ, Expo, Fashion, Film, Muziek, Taal en Theater. Leer nieuwe skills via tutorials en workshops, laat je oproep achter op het prikbord of geef je op voor het wedstrijdtraject en doe podiumervaring op tijdens een voorronde in je eigen provincie. Alle winnaars krijgen een coachingstraject en de eerste prijswinnaars gaan door naar de finale. Finalewinnaars showen hun werk op een mainstage in hun eigen categorie, van Mysteryland tot Oerol.










