
Gashouder presenteert programma 2023/2024
vr 21 april 2023 HardenbergEr staan dit seizoen nog een aantal voorstellingen op het Gashouder programma, zoals Central Park, the story of Simon & Garfunkel op 23 april en twee uitverkochte voorstellingen van Helligen Hendrik. Maar het eind van het seizoen komt langzaamaan in zicht. Een geweldig seizoen waarin velen de weg naar de Gashouder wisten te vinden en hebben genoten van alles wat de Gashouder te bieden had.
De Gashouder richt de blik alweer volop op seizoen 2023-2024. Er is met veel enthousiasme weer een geweldig, gevarieerd en verrassend programma samengesteld, dat gepresenteerd wordt in een kleurrijke nieuwe brochure. Met aan de ene kant alle theatervoorstellingen en aan de andere kant alle poppodium concerten. In de brochure is ook het aanbod van de Reestkerk en SKOA (Stichting Kamermuziek Oud-Avereest) opgenomen. De brochure geeft zo een mooi cultureel overzicht.
In de week van 24 april wordt de brochure in Dedemsvaart en omgeving huis-aan-huis verspreid. Geen brochure ontvangen? Haal een gratis exemplaar bij de bibliotheek, Readshop of Primera in Dedemsvaart. Of kijk op www.gashouder-dedemsvaart.nl voor meer informatie en kaartverkoop, die start op maandag 24 april 12.00 uur.
Op het Gashouder programma staat weer veel moois, zoals Guido Weijers, Boh Foi Toch, Henk Ruiter ontmoet Francis van Broekhuizen, Diederik van Vleuten, Bertolf, Harm & Roelof, Dorothee Spijker, De Kleine IJsbeer, Mell & Vintage Future, Neil Young Tribute en nog veel meer. Het gaat een fantastisch seizoen worden! Houd uw brievenbus in de gaten!







