
Mooie nieuwe brochure Gashouder
do 19 augustus 2021 DedemsvaartNa een in het water gevallen seizoen 2020/21 gaat het enthousiaste team van de Gashouder in Dedemsvaart vol goede moed seizoen 2021/22 in.
Er staat weer een heel divers en fantastisch programma op stapel. Dat programma wordt gepresenteerd in een fraaie brochure, die in de week van 23 augustus huis-aan-huis verspreid wordt in Dedemsvaart en omgeving.
Gevarieerd programma
De Gashouder heeft het publiek gemist en is blij dat er nu meer mogelijkheden zijn en dat er weer veel moois met het publiek gedeeld kan worden, zoals een optreden van Javier Guzman, Jan Akkerman, Het Muizenhuis met Abke Bruins, de Meiden van LOS, Nico Dijkshoorn & Tim Knol. Mell & Vintage Future, Helligen Hendrik, Boh Foi Toch, Harm & Roelof en meer. Voor mensen die geen brochure ontvangen hebben, liggen gratis exemplaren bij o.a. de bibliotheek en Read Shop. Alle informatie over de voorstellingen en concerten is ook te vinden op www.gashouder-dedemsvaart.nl.




