Afbeelding

Samenzangavond ‘Psalmen & Opwekking’

zo 9 april 2023 Hardenberg

Zaterdag 22 april om 20.00 uur is er een samenzangavond in de Willem Hendrik Zwart Hal, Grensweg 17 in Lemelerveld. Ad Huetink begeleidt de Samenzang op het prachtige Monarke orgel.

Psalmen worden door de eeuwen heen gebeden en gezongen. Zij bevatten een rijkdom aan gevoelens, ervaringen en gedachten. De woorden roepen vaak herkenning op. Opwekkingsliederen zijn ontstaan in een periode van geestelijke vernieuwing binnen het protestantse christendom, vooral in de Angelsaksische cultuur. Het is fijn om samen in een groep te zingen en te luisteren naar bijpassend orgelspel.

Programma

Op het programma staat onder andere Aria from suite in D (J.S. Bach), Fantasie Psalm 124 (J. Propitius), Fanfare (N. Lemmens), Fantasie Psalm 25 (W.H. Zwart) en Fantasie Psalm 108 (K.J. Mulder). Het volledige programma en actuele informatie vindt u op de website: www.huetink-royalmusic.nl.

Reserveren

Reserveren is gewenst: Tel 0572-371838 (Huetink), Email: adhuetink@gmail.com. De entreeprijs bedraagt 10,00 euro inclusief koffie/thee met koek en een drankje en hapje na afloop. Kinderen t/m 12 jaar hebben gratis toegang.

Afbeelding
Jitse Slump pakt wereldrecord kloksimultaandammen Twenterand 1 uur geleden
Afbeelding
Op naar een hittegolf eind deze week Weer 2 uur geleden
Afbeelding
Brand in leegstaande woning aan Julianastraat in Vroomshoop Twenterand 3 uur geleden
Afbeelding
Boys-beloften presteren goed Twenterand 3 uur geleden
Hillie Waning onthult het gerestaureerde insectenhotel bij De Koppel.
Insectenhotel in ere hersteld Hardenberg 3 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda