Afbeelding
Cobi Schottert

‘Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet’ in de Wheem

za 1 april 2023 Hardenberg

Op initiatief van Landschap Overijssel wordt op woensdagmiddag 19 april bij Bezoekerscentrum De Wheem in Balkbrug de kindermiddag ‘Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet’ gehouden. Het gaat deze middag vooral om kijken en zien. Er wordt gekeken naar het landschap rondom De Wheem en het zien van natuurlijke materialen. Er worden kijkspelletjes gedaan en er wordt geknutseld.  De bijeenkomst begint om 14.30 uur en duurt tot 16.30 uur. Vooraf aanmelden is noodzakelijk. Dat kan via www.landschapoverijssel.nl/activiteiten. 

Kijk-spelletjes en knutselen

Tijdens de Kindermiddag staat vooral het zintuig ‘zien en kijken’ centraal. “Met onze ogen proberen we ons bewust te worden van het landschap rondom De Wheem. Natuurlijk gaan we naar buiten en zullen we daar enkele bijzondere kijk-activiteiten ondernemen. Ook zoeken we natuurlijke materialen om te knutselen. Het belooft dus weer een verrassende en bijzondere middag te worden.  Kinderen tussen de zes en twaalf jaar zijn van harte welkom,” aldus de organisatie.

De bijdrage voor de kinderactiviteit is 3 euro per kind. Dat is inclusief een bekertje drinken en een koekje. Tip: trek stevige schoenen aan en kleren die vies mogen worden.

COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
Op reis met de nieuwe OV-pas Ommen 30 minuten geleden
Arie Schuurman en Maarten Willering (SVVG) overhandigen voorzitter Leo Hulter van Ondernemersvereniging Gramsbergen een bos bloemen als dank voor de steun.
Ondernemers Gramsbergen steunen verkeersvrijwilligers Nieuws Ingezonden 4 uur geleden
Afbeelding
Ga mee op zoek naar de kudde Ommen 6 uur geleden
Afbeelding
Workshop Landschapsfotografie Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
Op reis met de nieuwe OV-pas Hardenberg 10 uur geleden