Afbeelding

50PLUS Hardenberg gaat moedig voorwaarts

wo 29 maart 2023 Hardenberg

De verkiezingen voor de Provinciale Staten en o.a. voor de Waterschappen Vechtstromen en Drentse Overijsselse Delta zijn weer achter de rug. Helaas heeft 50PLUS hier geen zetels weten te behalen ondanks de gevoerde campagne. Tijdens het campagnevoeren werden wij een aantal keren geconfronteerd met de vraag waarom de gemeente er niet op toeziet dat weekblad de Toren niet overal wordt bezorgd, terwijl hier toch het gemeentenieuws instaat. Zoals door ons aan de inwoners is beloofd hebben wij deze vraag gesteld aan het college. Het college is echter van mening en als fractie van 50PLUS staan wij daarachter dat de bezorging van Weekblad de Toren geen aangelegenheid is van het college ondanks dat de gemeente hier uiteraard wel voor betaald.

Wisseling van de wacht 
Op 14 maart jl. is de heer Wim Sekeris geïnstalleerd voor 50PLUS als schaduwfractielid. De heer Gerard van Hensbergen had aangegeven zijn functie als schaduwfractielid te willen beëindigen in verband met andere verplichtingen. 50PLUS staat bekend als een ruzie partij maar misschien is het ook goed eens te laten zien dat de partij ook verzoening kent. Misschien ook voor andere partijen een voorbeeld. Misschien is een aanvaring ook niet raar als je beiden zo gedreven bent. Echter hebben wij de doelen van 50PLUS, de belangen van onze inwoners, nooit uit het oog verloren. Het andere geïnstalleerde schaduwfractielid, Hanneke Schuurman, zet haar werkzaamheden zowel als fractiemedewerker als schaduwfractielid gewoon voort.

Ook tijdens de Begroetingsavond voor nieuwe inwoners in de gemeente Hardenberg waar 50PLUS ook bij aanwezig was, is ons duidelijk geworden dat er een aantal problemen spelen waar nieuwe inwoners tegen aanlopen wanneer zij zich vestigen in de gemeente Hardenberg.

50PLUS zal de problemen waarvan wij hebben kennisgenomen ook bespreken met het college. Verder heeft 50PLUS de afgelopen tijd samen met de andere oppositiepartijen schriftelijke vragen gesteld omtrent het centrum van Hardenberg. Ook zullen wij ons als 50PLUS blijven inzetten om een goede parkeervoorziening te creëren voor vrachtwagens in de gemeente Hardenberg. U ziet 50PLUS wil zich blijven inzetten voor alle inwoners ouderen maar zeker ook voor jongeren.

Loopt u ergens tegenaan? Neem gerust contact met ons op 
Wanneer u als inwoner van onze mooie gemeente een probleem heeft of een gesprek met ons wenst, kunt u een mail sturen naar om een afspraak te gaan inplannen. Ons mailadres is 50plushardenberg@gmail.com

Gijs Schuurman

50PLUS Hardenberg

Afbeelding
Project de ‘Dode Hoek’ van start Hardenberg 16 uur geleden
Afbeelding
Hardenberg krijgt meer regie bij Housing First Hardenberg 17 uur geleden
Afbeelding
Vijf fracties willen duidelijkheid over gevolgen netcongestie Hardenberg 18 uur geleden
Afbeelding
Mariënberg zegeviert over Wijthmen Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Vernieuwde aula Slagharen is een feit Hardenberg 19 uur geleden
Vrouwen HHC begin goed aan de competitie. (Foto: Gert Stegeman)
Sterke start HHC vrouwen Hardenberg 22 uur geleden
Sharon de Weerd en Tom Odink met een cheque. (Foto: Gert Stegeman)
Sharon de Weerd en haar Banthumloop Hardenberg 22 uur geleden
Popkoor X-Cream met links Roon Staal op piano.
X-Cream in Brigittakerk Hardenberg 22 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda