
Kies uw Vrouw van het Jaar
di 21 februari 2023 HardenbergVoor de 3e keer organiseert de gemeente Hardenberg de verkiezing Vrouw van het Jaar. Met de verkiezing wil de gemeente vrouwen in de schijnwerpers zetten die een voorbeeld voor andere vrouwen en meiden zijn. Uit de 37 voorgedragen vrouwen, heeft de jury drie vrouwen gekozen die zijn genomineerd voor de titel: ‘Stem op uw vrouw van het jaar’.
U kunt van 22 februari tot en met 5 maart stemmen op uw vrouw van het jaar via www.hardenberg.nl/vvhj Op woensdag 8 maart maken we bekend wie Vrouw van het Jaar is geworden tijdens een feestelijke avond in De Gashouder.
Gea van Dijk
Gea is een bekend gezicht in Dedemsvaart, want ze is al jaren mede-eigenaar van Multimedia The Read Shop in het dorp. Een ondernemende vrouw die naast de winkel ook Lokaal 12 is gestart. Waar ze bijeenkomsten en activiteiten organiseert. Dedemsvaart gaat haar aan het hart. En ze is dan ook als vrijwilliger betrokken bij verschillende besturen en activiteiten in het dorp. De bekendste is het Strawberry Fields Festival waarvan ze mede-oprichter is. Dit jaar is de 4e editie. De kracht van Gea zit in het verbinden van mensen. Want samen krijg je veel voor elkaar. Door haar grote netwerk lukt het haar om mooie dingen te bereiken voor Dedemsvaart, de inwoners en de omgeving. Een powervrouw dus die andere vrouwen uitdaagt om zich ook voor hun omgeving in te zetten.
Hilde Huijgen
Een bedrijf leiden met een vrouwelijke touch? Hilde bewijst dat het kan. Als directeur en mede eigenaar bij Vechtstede Notarissen, leidt zij het kantoor met ruim 50 medewerkers met veel aandacht voor de mens achter de werknemer. Met oog voor persoonlijk lief en leed, een gezond werkklimaat, een gezonde omzet en met oog voor plezier. Naast haar werk is Hilde ook maatschappelijk actief. Zo is ze onder andere vrijwilliger bij de tennisvereniging. En zit ze in het toezichthoudend bestuur van de vereniging van christelijke basisscholen in Vroomshoop. Hilde laat zien dat je veel kan bereiken, door te doen waar je goed in bent en dichtbij jezelf te blijven. Maar ook wat zij en alle vrouwen binnen haar kantoor doen: door elkaar aan te vullen en te versterken. Daarmee is ze ook een voorbeeld voor anderen.
Jante Oosting
Jante is medeoprichter en eigenaar van Villa5 en Comcept Communicatie. Met deze ondernemingen timmert zij hard aan de weg in Noord- en Oost-Nederland. Ze is daarnaast ook maatschappelijk zeer betrokken en werkt als vrijwilliger met veel passie mee aan allerlei projecten en evenementen. Zo is zij onder andere bestuurslid van hockeyvereniging GZG, zit zij in de organisatie van de Dirty Monkey Run in Gramsbergen en is ze lid van de patiëntenraad van Saxenburgh Medisch Centrum. Ook was ze initiatiefnemer van de buurtmoestuin in Gramsbergen. Jante heeft een echte no nonsense mentaliteit. Is energiek en laat haar mening duidelijk horen. Iets waar andere vrouwen en meiden een voorbeeld aan kunnen nemen. Hoe zij zich als vrouwelijke ondernemer en maatschappelijk inzet. Daarmee is ze echt een voorbeeld voor anderen.










