Afbeelding

Concordia houdt Noabers concert

vr 27 januari 2023 Hardenberg

Muziekvereniging Concordia uit Sibculo viert dit jaar een jubileum. Op 10 februari bestaat de muziekvereniging precies 85 jaar. In juni viert de slagwerkgroep dat ze alweer 55 jaar bestaat. Om het jubileumjaar feestelijk af te trappen wordt op zaterdag 4 februari een Noabers concert gehouden in MFC De Horst. Aanvang 19.00 uur.

Naast optredens van de jubilerende muziekvereniging verlenen Wilhelmina Almelo en Crescendo Kloosterhaar medewerking aan dit concert. Elke vereniging zal tijdens het concert 3 muziekwerken ter gehore brengen met afwisselend stukken van de slagwerkgroep van Concordia. Ook zullen tijdens het concert enkele jubilarissen worden gehuldigd. 

De avond wordt afgesloten met een gezamenlijk optreden van alle korpsen. Elke vereniging heeft een muziekstuk uitgezocht wat samen wordt uitgevoerd onder leiding van de eigen dirigent. Concordia staat onder leiding van Kimmy Reef. Wilhelmina wordt geleid door Jan Jager en Crescendo speelt onder leiding van Peter den Tuinder. De slagwerkgroep van Concordia wordt geleid door Yannick Bergevoet.  

Al met al belooft het een spectaculaire muzikale avond te worden. De zaal is vanaf 18.30 uur open en de entree is gratis.

Afbeelding
Strobalen op aanhangwagen in brand op Twenteweg in Hardenberg Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
Meer mensen vestigen zich in Hardenberg dan vertrekken Hardenberg 9 uur geleden
Mevrouw De Goede opent een nieuwe weg in Radewijk.
Van zand naar asfaltzorgde voor feestjes Hardenberg 12 uur geleden
Afbeelding
Goede zwemmers bij Dedemsvaart AC Hardenberg 14 uur geleden
Afbeelding
Brandlucht in IJsselland door natuurbrand in Limburg Ommen 16 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda