Afbeelding

Juf Fenny 25 jaar bij cbs De Fontein

di 13 december 2022 Hardenberg

Op maandag 12 december was het 25 jaar geleden dat juf Fenny Winters als leerkracht begon aan Cbs De Fontein te Lutten. Dit jubileum werd natuurlijk feestelijk gevierd.

‘s Morgens werd de juf met haar gezin ontvangen door alle kinderen op het schoolplein. Zij stonden klaar met mooi versierde bogen. De juf werd toegezongen en gefeliciteerd en daarna werd het feest voortgezet in de in kerstsfeer getooide gymzaal met een prachtig programma, alles rond het thema kerst. Cadeau’s, een spelcircuit een lekkere lunch en als afsluiting: The Fontein got’s talent. Kinderen lieten zich van hun beste kant zien en horen en verzorgden prachtige optredens, gevarieerd van dans, tot zang, acts, raadsels, theater en een quiz. Ook de ouders waren hiervoor uitgenodigd. Na afloop konden de ouders de jubilerende juf feliciteren. Het was een prachtige sfeervolle dag, waar Fenny met veel voldoening op terug kan kijken.

Afbeelding
Afbeelding
Boerderij Den Huizen.
Excursie - Boerderijen & cultuur - vroeger en nu Hardenberg 10 uur geleden
Afbeelding
N36‑snelheid omlaag, provincie wil meer veiligheidsmaatregelen Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
Juliana zamelt oud papier in Twenterand 13 uur geleden
Afbeelding
Nieuwe culturele kindercursussen Hardenberg 16 uur geleden
Rianne Lenters (links) en Jikke Veltink hopen op een mooi bedrag voor de slachtoffers van de brand bij de spinningmarathon.
Strongforlife ‘fietst’ voor goed doel Hardenberg 18 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda