Afbeelding
G. Brokelman

Midwinterhoorn klinkt bij de Oldemeijer

zo 27 november 2022 Hardenberg

Eindelijk was het voor de Midwinterhoornblazers Hardenberg eo, de Reest en Vechtbloazers, de eerste Adventzondag. Dit is de eerste dag van het begin van het nieuwe blaasseizoen, dat duurt tot en met Driekoningen, 6 januari, waarop buiten geblazen mag worden.

Alle blazers waren bij elkaar gekomen bij de vijver in de Oldemeijer. Ondanks het druilerige weer was de belangstelling weer groot. De groep bestaat momenteel uit ongeveer vijftig leden, die hun familie en vrienden hadden meegenomen voor het zogenoemde ‘anbloazen’.

Er staan veel activiteiten op het programma voor de komende tijd. De vraag wordt elk jaar groter om te komen blazen bij Kerstmarkten, wandelingen, verzorgingshuizen, et cetera. Gelukkig is de groep en het enthousiasme groot genoeg om hieraan gehoor te geven. Ongetwijfeld kunt u de blazers de komende tijd ergens in de regio tegenkomen en horen. Voor informatie, waar er geblazen gaat worden, kunt u terecht op www.midwinterhoornblazershardenberg.nl.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
De Vilsteren Bruist Landgoedwandeltocht! Hardenberg 6 minuten geleden
Afbeelding
Zomerkledingverkoop bij Kledingbank Ommen 15 minuten geleden
Witte of Lambertuskerk Heemse-Hardenberg
bezichtiging witte of lambertuskerk Nieuws Ingezonden 2 uur geleden
Afbeelding
Gezamenlijk inloopspreekuur Ommen 2 uur geleden
Afbeelding
Auto over de kop bij Balkbrug Hardenberg 2 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda