Afbeelding
G. Brokelman

Midwinterhoorn klinkt bij de Oldemeijer

zo 27 november 2022 Hardenberg

Eindelijk was het voor de Midwinterhoornblazers Hardenberg eo, de Reest en Vechtbloazers, de eerste Adventzondag. Dit is de eerste dag van het begin van het nieuwe blaasseizoen, dat duurt tot en met Driekoningen, 6 januari, waarop buiten geblazen mag worden.

Alle blazers waren bij elkaar gekomen bij de vijver in de Oldemeijer. Ondanks het druilerige weer was de belangstelling weer groot. De groep bestaat momenteel uit ongeveer vijftig leden, die hun familie en vrienden hadden meegenomen voor het zogenoemde ‘anbloazen’.

Er staan veel activiteiten op het programma voor de komende tijd. De vraag wordt elk jaar groter om te komen blazen bij Kerstmarkten, wandelingen, verzorgingshuizen, et cetera. Gelukkig is de groep en het enthousiasme groot genoeg om hieraan gehoor te geven. Ongetwijfeld kunt u de blazers de komende tijd ergens in de regio tegenkomen en horen. Voor informatie, waar er geblazen gaat worden, kunt u terecht op www.midwinterhoornblazershardenberg.nl.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Informatiemarkt Prins Bernhardbrug Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Samen bouwen aan een sterk sportklimaat Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Kunstwerk Konijn en Diamant op transport voor restauratie Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Twenterand pakt overlast bij textielcontainers aan Twenterand 5 uur geleden
Afbeelding
Streetwise op debasisscholen Hardenberg 6 uur geleden
Rudi Even Storen
Loterij van het leven even sToren 6 uur geleden
Afbeelding
Nieuwe muurschildering vertelt het verhaal van Aaltje Kraak Hardenberg 6 uur geleden
DOEN'22
DOEN’22 vreest gevolgen brugvervanging Hardenberg 6 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda