Afbeelding

Vogelvoer maken bij De Koppel

di 8 november 2022 Hardenberg

Op woensdag 16 november organiseert De Koppel een middag, waarbij kinderen zelf iets lekkers gaan maken voor de vogels. De activiteit is geschikt voor kinderen van minimaal 6 jaar tot 12 jaar. 

De middag begint met wist-je-datjes en tips over vogels in de winter. Wist je bijvoorbeeld, dat de lichaamstemperatuur van een vogel normaal 40 graden is? Om deze temperatuur vast te houden heeft de vogel juist in de winter extra energie nodig. In de ochtend willen ze dan ook zoveel mogelijk voedsel binnenkrijgen. Als het donker wordt, zoeken ze de voederplaats weer op, zodat ze de koude nacht goed door kunnen brengen. 

 Na de introductie gaan de kinderen aan de slag met een melk- of sappak. Heb je thuis een 1-literpak dan mag je dat meenemen. Het pak mag beplakt worden, beschilderd en naar smaak versierd. Er komt een luikje in, en vullen maar met vogelzaad, stokje ervoor en zo hebben vogels een leuke plek om wat te eten. De middag begint om 14.00 uur en eindigt rond 16.00 uur. Voor informatie en opgave tel. 0523-273388. De Koppel is te vinden aan de Vechtstraat 8 te Hardenberg. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en in de weekenden van 13.00 tot 16.00 uur. De Koppel is ook een van de 5 Anjerpunten in het Vechtdal.

Afbeelding
Project de ‘Dode Hoek’ van start Hardenberg 17 uur geleden
Afbeelding
Hardenberg krijgt meer regie bij Housing First Hardenberg 18 uur geleden
Afbeelding
Vijf fracties willen duidelijkheid over gevolgen netcongestie Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Mariënberg zegeviert over Wijthmen Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Vernieuwde aula Slagharen is een feit Hardenberg 19 uur geleden
Vrouwen HHC begin goed aan de competitie. (Foto: Gert Stegeman)
Sterke start HHC vrouwen Hardenberg 22 uur geleden
Sharon de Weerd en Tom Odink met een cheque. (Foto: Gert Stegeman)
Sharon de Weerd en haar Banthumloop Hardenberg 23 uur geleden
Popkoor X-Cream met links Roon Staal op piano.
X-Cream in Brigittakerk Hardenberg 23 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda