Afbeelding

Wandelen tijdens concert

zo 28 augustus 2022 Hardenberg

Het laatste concert in de zomerserie van donderdagavondconcerten wordt verzorgd door Jorrit Woudt. Het concert begint op donderdag 1 september in de Höftekerk met werken van J.S. Bach.

Daarna wandelt de organist met het publiek naar de Stephanuskerk, waar hij werken speelt van o.a. Van Noordt, Franck, Zwart en enkele eigen composities. Het belooft een afwisselend concert te worden, dat besloten wordt met een koraalfantasie met aansluitend samenzang.
U bent van harte welkom op dit concert; de toegang is gratis (bij de uitgang kunt u een vrijwillige bijdrage geven ter bestrijding van de onkosten). Voor meer informatie: zie www.donderdagavondconcerten.nl.

Afbeelding
Gedeeltelijke afsluiting Havenweg i.v.m. rioolwerkzaamheden Hardenberg 15 uur geleden
Afbeelding
Repair Café Hardenberg 15 uur geleden
Afbeelding
Turvenloop volop in voorbereiding Twenterand 20 uur geleden
Afbeelding
Nieuw boek van Jan Veenstra onderzoekt de terugkeer van Duitse militaire macht Hardenberg 26 sep, 19:30
Afbeelding
Aanrijding op oversteek Twenteweg in Brucht Hardenberg 26 sep, 17:24
Afbeelding
Veel belangstelling tijdens open dag vernieuwd gemeentehuis Twenterand Twenterand 26 sep, 17:03
Afbeelding
Kleding- en speelgoedbeurs Twenterand 26 sep, 16:23
Afbeelding
‘Halve’ van Vroomshoop Twenterand 26 sep, 15:30
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda