
Gezocht: oude spullen voor nieuwe bibliotheek
ma 18 juli 2022 HardenbergHet duurt nog even, maar op 24 oktober opent de volledig vernieuwde bibliotheek in Hardenberg haar deuren. De bibliotheek is de huiskamer van Hardenberg, hoe mooi is het dan als er spullen in staan van de inwoners van Hardenberg?
In de Bibliotheek vind je informatie over veel verschillende onderwerpen. Bij de bibliotheek zoekt men oude (vintage) spullen die passen bij al deze onderwerpen. Denk bijvoorbeeld aan een oude typemachine, weegschaal, wereldbol, koffer et cetera. Afhankelijk van het aanbod wordt bekeken of alle aangeboden spullen passen in en bij de nieuwe bibliotheek.
De procedure is als volgt: Stuur een e-mail naar activiteiten@bibliotheekhardenberg.nl met een foto van jouw voorwerp en eventueel het verhaal hierachter. De bibliotheek maakt een selectie van alle spullen die aangeboden zijn; Je krijgt bericht of men jouw voorwerp kan gebruiken. Zo ja, dan word je uitgenodigd voor de speciale ‘tussen kunst en kitsch’ dag in de Bibliotheek. Tijdens deze gezellige dag met retro sfeertje wordt je voorwerp beoordeeld door medewerkers van de bibliotheek en de architect. En wie weet komt deze door de selectie en kunnen alle bezoekers van de vernieuwde bibliotheek jouw voorwerp bewonderen tijdens hun bezoek. Let op! De spullen worden eigendom van de Bibliotheek Hardenberg.








