Afbeelding

ANWB Vechtdal Fietsvierdaagse

za 9 juli 2022 Hardenberg

De Vecht ontspringt als een klein slootje bij Darfeld in Duitsland en mondt uit als een heuse rivier in Het Zwarte Water bij Zwolle. Rondom deze mooie, kronkelende rivier wordt in september een vierdaagse Fietstocht georganiseerd.

Vanaf dinsdag 6 september tot en met 9 september wordt voor de 23ste keer de ANWB Vechtdal Fietsvierdaagse georganiseerd en kan er gefietst worden via vooraf uitgezette routes door het Vechtdal, met af en toe een uitstapje naar de Regge, de Reest, Salland en Duitsland. Onderweg worden fietsers geattendeerd op bezienswaardigheden.

Wat de Vechtdal Fietsvierdaagse zo bijzonder maakt is dat er elke dag op een andere locatie in het Vechtdal wordt gestart en er kan gekozen worden tussen veertig of zestig kilometer. Liever één dag fietsen? Dat kan ook! Meer informatie is te vinden op www.vechtdalfietsvierdaagse.nl.

Afbeelding
Dominee Rik Meijer in gesprek met Fer Elzinga Hardenberg 27 minuten geleden
Afbeelding
Veel bekende artiesten bij feestweek Vroomshoop Twenterand 1 uur geleden
Afbeelding
Rent - a - Friend VdP 1 uur geleden
Afbeelding
Ommen investeert in basisvaardigheden: ‘Iedereen moet kunnen meedoen’ Ommen 1 uur geleden
Een van de hilarische scenes in de maak tijdens de repetitie van De Beuk er in. (Foto: Harry Kruiper).
’n Klap van de Meul of De Beuk er in? Hardenberg 2 uur geleden