Afbeelding

Agnes wint Coiffure Award

ma 16 mei 2022 Hardenberg

Agnes Westerman van salon Ici Jolie te Hardenberg heeft de award Dames kapsels Regio Groningen,Friesland, Drenthe,Overijssel in de wacht gesleept. Zondagavond vond in Hilversum de 30e editie van de coiffure awards plaats, die gepresenteerd werd door Dionne Stax. Het is de Oscar uitreiking onder de kappers. Agnes heeft sinds januari 2021 een boutique aan de Fortuinstraat 23 te Hardenberg.

Ze ziet de prijs als kroon op haar werk en is super trots dat ze na een moeizame start in corona tijd deze onderscheiding heeft behaald.

Het juryrapport luidt. Een serie van vier verschillende vrouwen die toch een eenheid vormen getuigt van een geweldig vakmanschap. Een kleurrijke serie. Super combinatie van structuren, coupe en kleurgebruik. Gedurfd maar ook draagbaar.

Afbeelding
Extra hulp voor gedupeerd gezin Twenterand 8 uur geleden
Niek Wouda.
Raadsleden leggen uit Hardenberg 10 uur geleden
Afbeelding
“Wat kun je met iets simpels als een bezoekje iemand ontzettend blij maken” Hardenberg 10 uur geleden
Afbeelding
Wij gaan er niet over...? Politiek lokaal 11 uur geleden
Afbeelding
Mobiele Energiehuis geeft inwoners De Strangen tips om energie te besparen Hardenberg 12 uur geleden
Afbeelding
Het mobieltje of smartphone even sToren 13 uur geleden
Afbeelding
Achtbaan De Boer op 13 uur geleden
Afbeelding
Zompkoor gaat voor het ‘echie’! Hardenberg 14 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda