Afbeelding

Agnes wint Coiffure Award

ma 16 mei 2022 Hardenberg

Agnes Westerman van salon Ici Jolie te Hardenberg heeft de award Dames kapsels Regio Groningen,Friesland, Drenthe,Overijssel in de wacht gesleept. Zondagavond vond in Hilversum de 30e editie van de coiffure awards plaats, die gepresenteerd werd door Dionne Stax. Het is de Oscar uitreiking onder de kappers. Agnes heeft sinds januari 2021 een boutique aan de Fortuinstraat 23 te Hardenberg.

Ze ziet de prijs als kroon op haar werk en is super trots dat ze na een moeizame start in corona tijd deze onderscheiding heeft behaald.

Het juryrapport luidt. Een serie van vier verschillende vrouwen die toch een eenheid vormen getuigt van een geweldig vakmanschap. Een kleurrijke serie. Super combinatie van structuren, coupe en kleurgebruik. Gedurfd maar ook draagbaar.

Julia Koop is een jong talent met een passie voor acteren
Jong acteertalent Julia Koop Hardenberg 27 minuten geleden
Afbeelding
Spelweek Ommen na halve eeuw nog schot in de roos Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Gemeente wil dichter bij de boer staan Hardenberg 6 uur geleden
Xavèr Slot en Lennard de Leeuw kijken uit naar de derde klasse.
Hardenberg’85 in de onbekende 3de klasse Hardenberg 7 uur geleden
Afbeelding
Marcel Hensema in Bostheater Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda