Afbeelding

Back Home een succes

zo 13 maart 2022 Hardenberg

Zaterdagavond 12 maart gingen de deuren van zalencentrum Mulder iets eerder open dan was aangegeven, omdat er mensen stonden te popelen voor een avond Back Home.

Het bleek al snel dat mensen de twee jaar pandemie goed zat waren, want men ging al snel ’los’ op de muziek die gedraaid werd. De voorzaal met de grote zaal was tot één groot geheel gemaakt, met daarbij de kleine zaal eraan gekoppeld voor extra bar en de warme hap.

Een vernieuwde lichtshow bij alle beelden die vertoond werden boven de verlichte LED vloer maakte het compleet. Ook waren er heel veel foto’s van het uitgaansleven uit de jaren 70 en 80 toegevoegd aan de diashow die aan de andere zijde van de zaal werd vertoond. Om 2:30 uur werd de avond afgesloten en lieten veel mensen weten dat men graag weer een vervolg krijgt van Back Home. Dit werd door de heren Gerrits en Stoeten bevestigd met de nieuwe datum 11 februari 2023.

Afbeelding
Afbeelding
Het gaat makkelijker met accu gereedschap
Onderhoud zelf je tuingereedschap met Wijha Nieuws Ingezonden 10 uur geleden
Afbeelding
Dubbel optreden VAKK Kids Hardenberg 13 uur geleden
Afbeelding
Waterdoemiddag bij De Koppel Hardenberg 13 uur geleden
Afbeelding
Koor zoekt muzikale ondersteuning Hardenberg 14 uur geleden
Afbeelding
Wandelgroep Lazama op pad Ommen 14 uur geleden