Afbeelding

Back Home een succes

zo 13 maart 2022 Hardenberg

Zaterdagavond 12 maart gingen de deuren van zalencentrum Mulder iets eerder open dan was aangegeven, omdat er mensen stonden te popelen voor een avond Back Home.

Het bleek al snel dat mensen de twee jaar pandemie goed zat waren, want men ging al snel ’los’ op de muziek die gedraaid werd. De voorzaal met de grote zaal was tot één groot geheel gemaakt, met daarbij de kleine zaal eraan gekoppeld voor extra bar en de warme hap.

Een vernieuwde lichtshow bij alle beelden die vertoond werden boven de verlichte LED vloer maakte het compleet. Ook waren er heel veel foto’s van het uitgaansleven uit de jaren 70 en 80 toegevoegd aan de diashow die aan de andere zijde van de zaal werd vertoond. Om 2:30 uur werd de avond afgesloten en lieten veel mensen weten dat men graag weer een vervolg krijgt van Back Home. Dit werd door de heren Gerrits en Stoeten bevestigd met de nieuwe datum 11 februari 2023.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
VOV, CDA en PRO Ommen vertrouwen op succesvolle afronding coalitieakkoord Ommen 3 uur geleden
Afbeelding
Twenterand kondigt verhoging OZB aan Twenterand 3 uur geleden
Afbeelding
Dartteam Kremer sluit seizoen af met knappe tweede plaats Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
FvD stelt vragen over rechtsvorm van Samen Doen: “Past een BV wel bij een hulporganisatie?” Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
Politie veegt Manitobaplein in Vriezenveen schoon na AZC protest Twenterand Twenterand 18 uur geleden