Afbeelding

Expositie tekeningen en schilderijen Hermanna Dogger

di 1 maart 2022 Hardenberg

Van 5 maart tot 29 april exposeert Hermanna Dogger uit Hardenberg haar tekeningen en schilderijen in de Bibliotheek Hardenberg.

Naast de creatieve begeleiding die Hermanna geeft, maakt zij ook haar eigen kunstwerken. Zij tekent vooral met potloden en houtskool, maar grijpt ook af en toe naar de kwast.

Het tekenen van portretten spreekt haar erg aan, maar ze is ook steeds meer bezig met thema’s. Zo exposeert zij in de Bibliotheek haar ‘coronatekeningen’. Haar werk lag tijdens de coronatijd grotendeels stil, in die tijd heeft ze veel getekend. Ook is Hermanna actief in de pleegzorg en exposeert ze haar schilderijen met het thema ‘pleegzorg’. 

Meer informatie over Hermanna en haar werken vind je op www.tekenspoor.nl.

Afbeelding
Voorzitter van het Oldtimer Festival Frens van 't Zand temidden van een aantal solexen. (Foto: Gert Stegeman)
“Oldtimer Festival is feest voor iedereen” Hardenberg 34 minuten geleden
Plaatselijk Belang Dedemsvaart nodigt haar leden uit voor de ALV.
Plaatselijk Belang Dedemsvaart vergaderd en neemt afscheid van voorzitter. Nieuws Ingezonden 11 uur geleden
Een steuntje in de rug
Een roos met een boodschap! Nieuws Ingezonden 17 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst: Gewoon actief en gezond ouder worden Hardenberg 17 uur geleden
Wethouder Didy Dorrestijn met op de achtergrond de wethouders Alwin ter Rietstap en Alwin Mussche, die geen van allen terugkeren in het gemeentebestuur van Hardenberg.
“Ik haal er energie uit, en toch...” Hardenberg 18 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda