
Dianne Olsman 25 jaar lid EWW
di 29 juni 2021 HardenbergMaandag 28 juni hield toneelvereniging Elck Wat Wills haar jaar- en ledenvergadering. Door de beperkingen rondom de coronapandemie was het niet mogelijk om eerder een vergadering te houden, waarop het bestuur besloot de jaar- en ledenvergadering te combineren.
De avond had nog een bijzonder feestelijk tintje, want Dianne Olsman is 25 jaar lid van EWW en werd dan ook in het zonnetje gezet. Zij ontving een mooie bos bloemen, een cheque en een cadeau met inscriptie. Dianne is een echte bezige bij en staat altijd voor de vereniging klaar. Ze betekent dan ook veel voor EWW!
Bestuurswisseling
Verder vond er een wisseling binnen het bestuur plaats. Brenda Gritter nam na vijf jaar afscheid van het bestuur. Ook Brenda werd bedankt voor haar inzet en ontving hiervoor een presentje. De secretarisfunctie werd overgedragen naar het nieuwe bestuurslid Bianca Soer.
Dit jaar brengt EWW weer een revue op de planken. De titel hiervan zal op korte termijn worden bekend gemaakt. Houd hiervoor ook de website en de social media in de gaten!




