Afbeelding

Priet proat met Gerko Kremer

za 12 juni 2021 Hardenberg

Onder deze rubriek vertellen elke zaterdag inwoners uit het verspreidingsgebied van Weekblad de Toren over ‘alledaagse’ dingen: ‘Priet proat’.

Wie ben je, wat doe je en waar woon je?

Mijn naam is Gerko Kremer. Ik ben 53 jaar, beheerder van Gebouw Hoogenweg en conciërge bij ProHardenberg. Ik woon op de Hoogenweg.

Heb je een relatie?

Ik ben getrouwd met Ina en wij hebben samen twee dochters van 25 en 23 jaar.

Wat doe je in je vrije tijd?

Als ik vrije tijd over heb mag ik graag golven bij Hooge Graven in Ommen. Ik probeer één keer per week te gaan golfen.

Wanneer en waarom heb je voor het laatste gelachen?

Ik lach elke dag en ik moet toch ook wel lachen om de politiek.

Waar word je vrolijk van?

Ik word vrolijk dat er meer versoepelingen aankomen. Het sociale gebeuren komt weer op gang. Er mogen weer feestjes gegeven worden in Gebouw Hoogenweg, de mensen van het verenigingsleven komen bij elkaar. Ik word dus best wel vrolijk dat iedereen weer terugkomt in Het Gebouw. Ben de coronatijd nu wel een beetje zat. 

Ik heb een hekel aan…

Ik heb een hekel aan oneerlijke mensen.

Wat is je favoriete muziek, boek of theatervoorstelling?

Mijn muzieksmaak is breed van De Dijk tot Rammstein. Verder lees ik veel en dan het liefst thrillers en detectives. Je kan mij blij maken met een muziekvoorstelling van Slagerij van Kampen of Percossa.

Heb je wensen?

Ik wens dat alles weer normaal wordt en natuurlijk dat we gezond blijven. 

Afbeelding
Afbeelding
Schuurbrand in Lemelerveld Ommen 3 uur geleden
Afbeelding
Tranen van het lachen tijdens feestelijk jubileumconcert Nieuws Ingezonden 5 uur geleden
Afbeelding
De Vilsteren Bruist Landgoedwandeltocht! Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Zomerkledingverkoop bij Kledingbank Ommen 7 uur geleden
Witte of Lambertuskerk Heemse-Hardenberg
bezichtiging witte of lambertuskerk Nieuws Ingezonden 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda