Afbeelding

Gymzaal Balk en Brug onder handen

do 10 september 2026 Hardenberg

Een belangrijke stap is inmiddels gezet: de nieuwe luchtbehandelingskast is op het dak geplaatst. De gymzaal gaat volledig van het gas af. Daarnaast worden onder meer een warmtepompinstallatie, een nieuwe technische ruimte en een afgiftesysteem voor lage temperatuurverwarming gerealiseerd.

De renovatie en verduurzaming van de gymzaal Balk en Brug aan de Molenweg in Balkbrug is in volle gang. Het gebouw, dat in 1998 werd gebouwd, wordt goed geïsoleerd en energiezuiniger gemaakt.

Ook wordt de toestelberging uitgebreid. Dat is nodig omdat de hoeveelheid sportmaterialen de afgelopen jaren zijn toegenomen.

De werkzaamheden worden uitgevoerd in het kader van het Integraal Huisvestingsplan (IHP) Binnensport. De isolatie en technische aanpassingen dragen bij aan een duurzamere en toekomstbestendige gymzaal.

Hoewel tijdens de werkzaamheden enige overlast kan ontstaan, blijft de gymzaal beschikbaar voor gebruik. 

Als alles volgens planning verloopt zijn de werkzaamheden half november afgerond.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Inzameling eikels Hardenberg 9 minuten geleden
Samen met burgemeester Michael Sijbom reikte de jonge illustrator uit Ane het allereerste exemplaar van de jubileumpuzzel uit aan een 65-jarig bruidspaar in Nieuwleusen.
Stripkampioen Thijs uit Ane ontwerpt unieke jubileumpuzzel Hardenberg 34 minuten geleden
Afbeelding
Gymzaal Balk en Brug onder handen Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Jong en leven met hersenletsel: “Mijn toekomst ziet er anders uit dan ik had gedacht”. Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Fietstunnel Ommen-Dedemsvaart kost 7,1 miljoen euro Ommen 3 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda