Afbeelding

Basisschool De Groen gaat ‘voor’ lezen!

ma 31 augustus 2026 Hardenberg

Ouders, leerkrachten en leerlingen, verkleed als hun favoriete boekpersonage, kwamen samen voor een feestelijke start van de nieuwe samenwerking met de Bibliotheek Hardenberg.

Tijdens de opening vertelde de leesconsulent van de Bibliotheek over het belang van lezen en voorlezen. Ook werd stilgestaan bij de avonturen, verhalen en het plezier dat kinderen kunnen ontdekken in boeken. Vervolgens werd een cadeauboek overhandigd, boordevol inspiratie voor leerkrachten en kreeg de school een bord met de toepasselijke tekst Wij gaan voor lezen!’. Met het doorknippen van een lint werd de Bibliotheek op school vervolgens officieel geopend.

De Bibliotheek en basisschool De Groen kijken uit naar een mooie samenwerking. 

De Bibliotheek op school

Bij de Bibliotheek op school gaat het om een structurele samenwerking op het gebied van leesbevordering en leesplezier met ondersteuning van een leesconsulent vanuit Bibliotheek Hardenberg. Op de school staat er een aantrekkelijke collectie boeken die is ingevoerd in het uitleensysteem. Het plezier in voorlezen en lezen wordt gestimuleerd en daarmee ook het leesbegrip. Goed kunnen lezen is onmisbaar voor de ontwikkeling van kinderen. Meer lezen, beter in taal!

Afbeelding
Basisschool De Groen gaat ‘voor’ lezen! Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Nieuwe subsidieregeling ondersteunt herplant van karakteristieke bomenlanen Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Camping De Kleine Wolf vreest voor 280 meter hoge windmolens Ommen 4 uur geleden
Afbeelding
Monsterscores in de eerste ronde van het bekertoernooi Hardenberg 5 uur geleden
Alle prijswinnaars toonden zich blij verrast met deze mooie en zeer gewaardeerde prijzen welke een bezoek aan het gratis toegankelijke Misker Race Event nóg onvergetelijker maakten.
Prijswinnaars Misker Race Event 2026 Hardenberg 5 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda