
Diamanten huwelijk voor Hendrik Jan en Miny van der Veen-Plaggenmarsch
do 2 juli 2026 HardenbergHendrik Jan en Miny van der Veen-Plaggenmarsch vierden op 1 juli hun diamanten huwelijk. Zestig jaar geleden gaven zij elkaar het jawoord en inmiddels kijken zij dankbaar terug op een leven dat zij samen hebben opgebouwd. Op 2 juli bracht wethouder Piet-Cees van der Wel het jubilerende echtpaar een bezoek om hen namens de gemeente te feliciteren met deze bijzondere mijlpaal.
Hendrik Jan werd op 8 februari 1943 geboren in Ommen en Miny op 25 december 1943 in Hardenberg. Hun liefde begon tijdens een jeugdcongres in Mariënberg, waar zij elkaar leerden kennen. Na vier jaar verkering besloten zij met elkaar te trouwen.
Tijdens zijn werkzame leven was Hendrik Jan werkzaam als bouwvakker. Miny werkte als medewerker in een winkel. Daarnaast hebben ze beiden met veel toewijding zich ingezet voor het kerkelijk werk.
In hun vrije tijd genoten zij samen van vakanties. Vooral Zwitserland en Oostenrijk maakten zij vele mooie wandelingen in de bergen en trokken zij er graag op uit met de fiets.
Samen kregen Hendrik Jan en Miny drie kinderen, die inmiddels allemaal getrouwd zijn. Inmiddels is de familie uitgebreid met elf kleinkinderen en zeven achterkleinkinderen, op wie zij bijzonder trots zijn.
Het diamanten jubileum werd op 1 juli gevierd. Het echtpaar is blij en dankbaar dat zij deze bijzondere mijlpaal samen hebben mogen beleven.








