
Avond4daagse Lutten en Slagharen
vr 22 mei 2026 HardenbergVan maandag 18 mei tot en met donderdag 21 mei werd de wandelvierdaagse Lutten/Slagharen gehouden. Het thema dit jaar was sprookjes. Iedereen had echt z’n best gedaan om er leuk verkleed uit te zien. Met deelname van 28 groepen en 694 wandelaars was er sprake van een toprecord.
De Avondvierdaagse is twee avonden gestart in Lutten. Dinsdag is er door Attractiepark Slagharen gewandeld, voor velen een superleuke avond. Woensdag en donderdagavond werd er door Slagharen/de Belte en Schuinesloot gewandeld. Afsluitend was daar het defilé met veel toeschouwers langs de kant en muziek van SDG voorop, en de prijsuitreiking.
De eerste prijsstrategie ging naar Kids en Joy. De eerste prijs bij de scholen 5 km won groep 7 van De Fontein. “Al met al was het een geslaagde avondvierdaagse,” aldus het bestuur van de organisatie.







