koffie hoort erbij.
koffie hoort erbij. foto joke pullen

‘Samen in gesprek’ bij bijeenkomst Parkinson Café Hardenberg

ma 29 december 2025 Hardenberg Ingezonden

Donderdag 15 januari 2026 is er weer een bijeenkomst van het Parkinson Café. 

Deze wordt gehouden in ‘Het Morgenlicht’, Gramsbergerweg 59, 7772 CV Hardenberg van 14.00 – 16.00 u. De zaal is open om 13.30 uur.

Deze middag gaan we samen in gesprek in groepen: de mensen met Parkinson/Parkinsonismen gaan met elkaar in gesprek en de partner/familie gaan met elkaar in gesprek.

Verder is er deze middag de nieuwjaarsborrel: onder het genot van een drankje en een hapje is er voldoende tijd om elkaar te ontmoeten en te spreken.

Toegang is gratis, wel wordt een bijdrage van € 2,50 pp gevraagd, voor koffie/thee. Graag met gepast geld betalen.

Het Parkinson Café is een ontmoetingsplek voor iedereen die met Parkinson(ismen) te maken heeft: parkinsonmens, partner, familielid, mantelzorger en zorgverlener. Het belangrijkste doel is het onderlinge contact en daarnaast wordt informatie gegeven over Parkinson(ismen).

Wilt u met iemand praten over de ziekte van Parkinson en alles wat erbij komt kijken, dan kunt u bellen met: 06-14056171 (Joke). Dit mag ook als u geen bezoeker van het Parkinson Café bent. 

Aanmelden voor het bijwonen van de bijeenkomst kan tot en met dinsdag 13 januari via info@parkinsoncafehardenberg.nl of Joke Pullen, 06-14056171. 

Graag zien we u op 15 januari! 

Afbeelding
Bingo Wiekstee baalderveld Hardenberg Ingezonden 3 uur geleden
Afbeelding
Molendag bij De Star Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Provincie start milieuonderzoek voor versterking damwanden Kanaal Almelo-De Haandrik Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Viva Oranje Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Ouderen bingo Hardenberg 5 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda