koffie hoort erbij.
koffie hoort erbij. foto joke pullen

Autorijden en Parkinson

di 2 september 2025 Nieuws Ingezonden

Donderdag 18 sept. 2025 is er weer een bijeenkomst van het Parkinson Café Hardenberg. Deze wordt gehouden in ‘Het Morgenlicht’, Gramsbergerweg 59, 7772 CV Hardenberg van 14.00 – 16.00 u. De zaal is open om 13.30 uur.

Toegang is gratis, wel wordt een bijdrage van € 2,50 gevraagd, voor de koffie/thee.

Het thema van deze middag is Autorijden en Parkinson.

De spreker van deze middag is Frank Schopman, oud-docent en ervaringsdeskundige.

Wat is de invloed van Parkinson op het autorijden? Hoe vraag je verlenging van je rijbewijs aan? Wat doen een neuroloog en keuringsarts en wat is een gezondheidsverklaring? Wat houdt een rijtest in en wie neemt zo’n test af? Hoe zit het met medicijngebruik achter het stuur? Welke alternatieven zijn er voor de auto?

Na afloop is er gelegenheid om een sapje te drinken en elkaar te ontmoeten en te spreken.

Aanmelden kan tot dinsdag 16 sept. info@parkinsoncafehardenberg.nl  of Joke Pullen, 06-14056171, ook via Whatsapp. Ook voor meer informatie kunt u bellen of mailen.

Afbeelding
Geweldige Lenterit voor mensen van het Vechtdalhuis door Cabrio club Vechtdal Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Praat mee over een inclusieve gemeente Hardenberg Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
De Baalderborg Motorrun 2026 Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Avond over de uitstelling Hardenberg 7 uur geleden
Afbeelding
Pianist brengt ode aan Freddie Mercury in Het Punt Twenterand 8 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda