Afbeelding

Kerstwandeling voor Alpe d’HuZes

vr 19 december 2025 Hardenberg

Op Tweede Kerstdag, vrijdag 26 december 2025, houdt team JOin the Ride een Kerstwandeling in het Eerderbos voor de Alpe d’HuZes.

Dit team bestaat uit zes deelnemers, die in juni 2026 de Alpe d’Huez zowel wandelend als fietsend gaan beklimmen. “Met deze actie proberen we zoveel mogelijk geld op te halen voor onderzoek naar kanker. Een vrije gift wordt gevraagd voor KWF/Alpe d’HuZes,” aldus het team.

Starten kan tussen 12.00 en 14.00 uur vanaf twee locaties; Parkeerplaats Meiersbos (Meertjesweg 3-4 Ommen, kruising Junnerdijk-Eerderveldweg in Ommen) iets voorbij kasteel Eerde of Parkeerplaats Eerder-Achterboek (kruising Ganzenmars-Janmansweg te Den Ham). De wandeling is onverhard, geschikt voor kinderen en ongeveer 5 kilometer. Onderweg is er nog een stop bij IJsboerderij De Meulenhorst.

Staatsbosbeheer heeft haar medewerking aan deze wandeling verleend.

Afbeelding
Nieuwe ondergrondse containers in Den Ham Twenterand 13 minuten geleden
Vechtdal College Hardenberg opent nieuwe praktijklokalen voor Profiel Groen
Profiel Groen opent nieuwe lokale op Vechtdal College Hardenberg 2 uur geleden
Conservator Thomas Bruins van het Stedelijk Museum met het skelet.
Onderzoek werpt nieuw licht op skelet Coevorden 2 uur geleden
Afbeelding
Zangdienst Twenterand 2 uur geleden
Afbeelding
Rundveesector bezoekt RMV Hardenberg Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Petrakerk brengt warmte, licht en hoop in Oekraïne Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Mike Boddé brengt ‘Muziekles zonder lijfstraffen’ Twenterand 3 uur geleden
De diabetescollecte wordt in Ommen voor de 41e keer gehouden. Vorig jaar werden de jubilarissen die al 40 jaar collecteren in het zonnetje gezet.
Collecte voor Diabetes Fonds Ommen 4 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda