Afbeelding

Levende kerstwandeltocht

do 4 december 2025 Hardenberg

Op tweede kerstdag (26 december) kan er bij het invallen van de avond in de bossen van Vilsteren, onder begeleiding van een verteller, een wandeling gemaakt worden door het kerstverhaal. Deelnemers ontmoeten de herders, maar ook Romeinen, een engel en drie koningen. Uiteindelijk zal men ook Jozef, Maria en het kindje Jezus aantreffen in een stalletje.

Vanaf 17:00 uur vertrekt iedere tien minuten een groep vanuit de Vilsterij voor een wandeling van ongeveer een uur. De laatste groep zal vertrekken om 20.30 uur. De verkoop van de kaartjes vindt online plaats, via bit.ly/vilsteren2025. Voor vragen kan men contact opnemen via email: kerstwandeltochtvilsteren@gmail.com.

Afbeelding
Hardenberg heeft nog geen duidelijkheid over gevolgen netcongestie Hardenberg 33 minuten geleden
Afbeelding
Maximumsnelheid Horstra’s Wijk in De Krim naar 30 kilometer Hardenberg 37 minuten geleden
Jos Jutten uit Hessem speelt het akoestische folkproject Pheasant Forest bij Chris Harmsen aan de Schammelte 9 in Ommen.
Huiskamerfestival biedt veel variatie Ommen 46 minuten geleden
Afbeelding
Voorlichting over functionaliteit, veiligheid en conditie Kanaal Almelo-De Haandrik Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Oegema breidt uit op bedrijventerrein Rollepaal Oost Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Woningen ontruimd vanwege gaslucht aan Jan Steenstraat in Hardenberg Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
T-Rexen en Demonische Pony’s Onder ons 3 uur geleden
Afbeelding
Twenterand versoepelt kampeerregels Twenterand 16 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda