
Stoere voetbaltassen voor de jongsten
vr 19 september 2025 Hardenberg- Door: Harry Kruiper - Met een hap en een lach verbeter je jouw wijk! Dat motto geld voor de ANBI gecertificeerde Stichting Freddo’s Tosti’s. Het team met allen een eigen rugzak aan ervaring bestaat uit drie bestuursleden en uitvoerende vrijwilligers. Van de bestuursleden kwamen Robert Jan Heerspink en Freddy Hendriksen (Seine Nomden was verhinderd) onlangs naar de vv Hardenberg ’85 in Baalderveld.
Verrassing ….
Na afloop van de regenachtige training togen de twee teams van de jongste voetballertjes JO 8 jongens en meisjes naar de kantine. Daar werden ze door de twee bestuursleden plotseling verrast met eigen heuse voetbaltas. Uiteraard werd dat met groot gejuich ontvangen. En gingen ze samen met Tinus Zandbergen, Freddy en Robert Jan op de foto. Het was een kort en leuk klein feestje daar.
Over Freddo’s Tosti’s
De stichting verzamelt gelden uit de verkoop van tosti’s vanuit een originele foodtruck bij diverse evenementen. Zoals bij Truckfestijn Balkbrug, bij De Koppel en komende week tijdens Baalder 50 jaar. Dat doen ze samen met hun cliënten. “Op die manier komen de vrijwilligers/cliënten in contact met verschillende mensen, leren ze sociale vaardigheden en doen ze ervaringen op. Zo willen wij de kansen op de arbeidsmarkt voor hen vergroten.” zegt een enthousiaste Freddy. “In dit geval maken we kinderen blij en trots door een bijdrage aan hun toekomst bij de club. Om ze meer binding te geven met hun eigen voetbalvereniging in de wijk.”











