Afbeelding

Doe mee met de zomercursus roeien

wo 2 juli 2025 Hardenberg

Roeivereniging Salland gaat ook dit jaar weer een zomercursus organiseren. Hiervoor is de laatste week geprikt van de zomervakantie op maandag t/m woensdag 18/19/20 augustus 2025.
Het is een mooie sport voor jong en oud, die je in lengte van jaren kunt blijven beoefenen en waar je gezond bij blijft. En dat op heel mooi roeiwater (kanaal en de Vecht met het natuurgebied richting Duitsland), in boten voor diverse samenstellingen namelijk alleen (in een skiff), met z’n 2-en, 3-en, 4-en of 8-en.

Wil jij ook Skiff ervaring opdoen en snel slagen vooruit maken? Of weet je iemand die graag kennis wil maken met de roeisport of graag weer wil starten?

Geef je op voor deze zomercursus van 6 dagdelen van telkens twee uur voor 150 euro inclusief lunch, koffie, thee. Diverse enthousiaste coaches staan vrijwillig voor u klaar.
Meer informatie? Stuur een mail naar: info@salland-roeien.nl

Afbeelding
SC Balkbrug viert 100 jarig bestaan Hardenberg 21 minuten geleden
Ferron Timmer in actie.
Ferron Timmer schrijft eerste Europese damhoofdstuk in Tallinn Twenterand 1 uur geleden
Afbeelding
Eersteklasser Vroomshoopse Boys start de competitie tegen SV Nieuwleusen Twenterand 1 uur geleden
Afbeelding
Danny Koppelman snel in Utrecht Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Van voetbal Viking Row naar in real life op de Vecht Hardenberg 2 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda