Afbeelding

Virtueel rondje op de fiets

wo 11 juni 2025 Hardenberg

Op woensdag 18 juni om 14.30 uur opent in de gemeente Hardenberg de eerste locatie waar inwoners virtueel kunnen fietsen. Met meer dan 800 verschillende interactieve routes is er altijd iets nieuws te ontdekken. Een dagje Rome of rondje Ameland, het kan allemaal. U kiest zelf één van de routes, daarbinnen kunt u zelf beslissen waar u afslaat.

De gemeente Hardenberg is één van de eerste gemeentes waar het virtueel fietsen van het bedrijf Fietslabyrint ook voor inwoners buiten zorgorganisaties mogelijk wordt. Om gezond en vitaal ouder te worden, is het belangrijk om te blijven bewegen. Deze gezellige en laagdrempelige manier om te bewegen is een aanvulling op het beweegaanbod dat er al is. Geschikt voor inwoners die graag op ontdekking gaan of herinneringen willen ophalen. Of die bijvoorbeeld niet meer zelfstandig buiten kunnen fietsen. Zij komen op deze manier toch in beweging. 

Virtueel fietsen gebeurt op een active bike, een systeem waar u met een stoel bij aan kunt schuiven. Door de routes op een scherm, kan er overal ter wereld worden gefietst vanuit huis. De ruim 800 virtuele routes helpen ons op onze weg naar een gezonde en vitale generatie in 2040.

Wilt u ook graag een route uitproberen? 

Kom dan op 18 juni naar De Plompschuur in Dedemsvaart (Langewijk 362A).Daarna zijn de fietsen te gebruiken van maandag tot en met vrijdag van 8.30-9.45 uur en van 16.00-17.00 uur. De gemeente organiseert dit in samenwerking met Stichting de Voart. Kijk op www.fietslabyrint.nl voor meer informatie over virtueel fietsen.

Afbeelding
Laatste vlooienmarkt van dit seizoen Hardenberg 52 minuten geleden
Afbeelding
Tienjarig jubileum Huize de Eik Slagharen feestelijk gevierd Hardenberg 56 minuten geleden
Afbeelding
Schoorsteenbrand in Dedemsvaart Hardenberg 14 uur geleden
Afbeelding
Irnsum en VeV ’67 winnaars voetbalcompetitie Walking Footbal Noord Nederland WFNN Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Start van de senioren competitie van De Dobber uit Hardenberg Hardenberg 20 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda