
Pleinfestijn wordt dubbel feest
vr 16 mei 2025 HardenbergNa een jaar pauze keert het Pleinfestijn in 2025 knallend terug op de Markt in Hardenberg. En hoe! Op zaterdag 30 augustus barst het muzikale feest los met optredens van topartiesten. Op zondag 31 augustus is er voor het eerst een relaxte Lazy Sunday vol muziek, foodtrucks en zomerse gezelligheid.
De werkzaamheden op de markt duren tot de zomer en zijn op tijd klaar voor het Pleinfestijn. De ‘nieuwe’ markt wordt prachtig, maar zorgt er wel voor dat er minder bezoekers op kunnen.
Avond vol hits
De zaterdagavond 30 augustus is dit jaar speciaal voor bezoekers van 18 jaar en ouder. Hiervoor is gekozen omdat het controleren van leeftijden bij grote aantallen bezoekers erg ingewikkeld is en veel verantwoordelijkheid bij de organisatie legt. Het podium wordt gedeeld door vier spetterende acts: Tina Turner Tribute met de grootste hits van de Queen of Rock, This is Beethoven, een energieke liveband die elk feest op z’n kop zet, Story of Boybands, dé show voor fans van Backstreet Boys, NSYNC en Westlife en Xander de Buisonjé. Met zijn bekende Nederlandstalige songs zorgt hij voor meezingers van formaat.
Entree
Dit jaar betalen bezoekers van het Pleinfestijn voor het eerst entree. Dat heeft te maken met de stijgende prijzen in de evenementensector. Hierdoor is het helaas niet langer haalbaar om vrije toegang tot het evenement aan te bieden. Tickets kosten 22,50 euro (excl. administratiekosten) en zijn verkrijgbaar via pleinfestijnhardenberg.nl.
Lazy Sunday
Nieuw dit jaar is Pleinfestijn Lazy Sunday op 31 augustus. Dit festijn duurt van 15.00 tot 19.00 uur en is geschikt voor jong en oud. Een echte familiedag! Vanaf het begin van de middag wordt de markt omgetoverd tot een relaxplek met livemuziek, foodtrucks met lekker eten en verfrissende drankjes. Tickets voor Lazy Sunday kosten vijf euro (excl. administratiekosten). Kinderen en jongeren tot en met 18 jaar mogen gratis naar binnen. Een deel van de opbrengst van de zondag wordt geschonken aan een lokaal goed doel.
Bezoekers kunnen tussendoor ook Formule 1 kijken bij het Misker Race Event op het Badhuisplein en daarna weer terugkeren naar het feest op het Marktplein.
Meer weten en tickets kopen? Houd de socials van Pleinfestijn Hardenberg in de gaten voor het volledige programma en praktische info: Facebook: facebook.com/pleinfestijnhardenberg2025, Instagram: @pleinfestijn.hardenberg. De ticketverkoop voor beide dagen is inmiddels gestart.
Tickets zijn te koop via www.pleinfestijnhardenberg.nl.









