
Hardenberg Danst op 90s Hits
zo 13 april 2025 Hardenberg-Door Bas Schipper- Op zaterdag 12 april vond de 32e editie van Pup Up the ‘90s plaats in de Evenementenhal in Hardenberg. De hal was goed gevuld met feestgangers die zin hadden in een avond vol muziek uit de jaren 90. Het was weer ouderwets gezellig. Veel bezoekers kwamen verkleed in kleurrijke nineties-outfits: trainingspakken, glittertops en Nike Airs waren volop te zien. De sfeer zat er vanaf het begin goed in en hield de hele avond aan.
Op het hoofdpodium draaide DJ Benn, een bekende naam in de regio en geliefd om zijn energieke shows. Vervolgens trad The Sunclub op, bekend van de tropische hit Fiesta uit 1997. Hun vrolijke, zomerse klanken brachten een golf van herkenning teweeg bij het publiek.
Daarna was het de beurt aan DJ Dune, bekend van nummers als Hardcore Vibes en Rainbow to the Stars. Met een stevige set vol melodieuze hardcore en happy hardcore liet hij horen dat hij zijn status als nineties-icoon nog steeds waarmaakt.
De avond werd op het hoofdpodium afgesloten door niemand minder dan Darkraver. Als legende binnen de gabber- en hardcore-scene draait hij al sinds de vroege jaren 90. Met zijn harde beats en opzwepende energie zorgde hij voor een knallende finale.
In de Duikbootarea was het minstens zo druk. Don Cartel stond hier achter de draaitafels met een mix van house en feestmuziek. Zijn sets staan bekend om het hoge tempo en de sterke interactie met het publiek. Ook Outsiders trad op – een DJ die de afgelopen jaren veel bekendheid heeft verworven binnen de hardstyle- en freestyle-scene. Zijn energieke optreden zorgde voor flink wat beweging op de dansvloer.
De 32e editie van Pup Up the ‘90s was een succes. Het evenement bracht jong en oud samen op de dansvloer. De combinatie van nostalgie, goede muziek en een gezellige sfeer maakte het tot een feest. De organisatie kijkt tevreden terug op deze avond.





























