Afbeelding

Fragmenten in de Reestkamer

vr 30 september 2022 Dedemsvaart

Kunstenares Laura van Gaans exposeert van zondag 2 oktober tot en met zondag 27 november haar werk in de Reestkamer in Balkbrug. De expositie Fragmenten toont een mooie collectie van foto’s, schilderijen, tekeningen en collages.

Laura van Gaans, geboren in 1979, werkt als kunstenaar zowel realistisch als abstract. Waar eerder fotografie het medium was en een foto een foto bleef, is het door toepassing van verschillende technieken nu wisselend hoe Laura een foto verder uitwerkt. Zij gebruikt fotografie nog steeds als medium, maar een foto kan ook als schets dienen voor wat later een tekening of schilderij wordt of een combinatie van technieken. Ongeacht het medium zijn de grafische structuren en verstilling belangrijke kenmerken in haar werk.

Openingstijden

Expositieruimte de Reestkamer is geopend op zaterdag en zondag, van 14.00 tot 16.00 uur. Let wel: Zondag 16 oktober en 20 november is de Reestkamer gesloten.

Zondag 23 oktober en zondag 13 november is kunstenares Laura van Gaans zelf ook in de Reestkamer aanwezig voor een nadere kennismaking en toelichting op haar werk.

Julia Koop is een jong talent met een passie voor acteren
Jong acteertalent Julia Koop Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Spelweek Ommen na halve eeuw nog schot in de roos Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
Gemeente wil dichter bij de boer staan Hardenberg 11 uur geleden
Xavèr Slot en Lennard de Leeuw kijken uit naar de derde klasse.
Hardenberg’85 in de onbekende 3de klasse Hardenberg 12 uur geleden
Afbeelding
Marcel Hensema in Bostheater Hardenberg 14 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda