Afbeelding

Fragmenten in de Reestkerk

vr 16 september 2022 Dedemsvaart

Kunstenares Laura van Gaans exposeert van 2 oktober tot en met 27 november haar werk in de Reestkamer in Balkbrug. De expositie Fragmenten toont een collectie van foto’s, schilderijen, tekeningen en collages.

Laura van Gaans (1979) werkt als kunstenaar zowel realistisch als abstract. Waar eerder fotografie het medium was en een foto een foto bleef, is het door toepassing van verschillende technieken nu wisselend hoe Laura een foto verder uitwerkt. Zij gebruikt fotografie nog steeds als medium, maar een foto kan ook als schets dienen voor wat later een tekening of schilderij wordt of een combinatie van technieken. Ongeacht het medium zijn de grafische structuren en verstilling belangrijke kenmerken in haar werk.

De expositieruimte is geopend op zaterdag en zondag van 14.00 tot 16.00 uur. Zondag 16 oktober en 20 november is de Reestkamer gesloten.

Zondag 23 oktober en 13 november is Laura in de Reestkamer aanwezig voor een kennismaking en toelichting op haar werk.

Afbeelding
Project de ‘Dode Hoek’ van start Hardenberg 17 uur geleden
Afbeelding
Hardenberg krijgt meer regie bij Housing First Hardenberg 18 uur geleden
Afbeelding
Vijf fracties willen duidelijkheid over gevolgen netcongestie Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Mariënberg zegeviert over Wijthmen Hardenberg 20 uur geleden
Afbeelding
Vernieuwde aula Slagharen is een feit Hardenberg 20 uur geleden
Vrouwen HHC begin goed aan de competitie. (Foto: Gert Stegeman)
Sterke start HHC vrouwen Hardenberg 22 uur geleden
Sharon de Weerd en Tom Odink met een cheque. (Foto: Gert Stegeman)
Sharon de Weerd en haar Banthumloop Hardenberg 23 uur geleden
Popkoor X-Cream met links Roon Staal op piano.
X-Cream in Brigittakerk Hardenberg 23 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda