
Vrijmarkt oogst vooral gezelligheid
ma 6 juni 2022 DedemsvaartAan de Hoofdvaart in Dedemsvaart vierde gezelligheid zaterdag 4 juni hoogtij. Op initiatief van de buurtvereniging, die op 12 juni 77 jaar bestaat, werd er voor het eerst sinds de coronacrisis weer een rommel- en vrijmarkt gehouden.
Buurtbewoners maar ook andere belangstellenden hadden de mogelijkheid om tijdens de vrijmarkt van de overbodige spullen af te komen. Het bestuur van de vereniging zag dat het stuk Hoofdvaart tussen Steenbergerwijk en Ommerkanaal niet geheel vol kwam te staan met verkopers.
Ontmoeting is belangrijk
”Er is moeilijk van te voren in te schatten hoe vol het wordt. De vorige keer was er ruimte te weinig en moest men plekken zoeken buiten het normale stuk. Dit keer iets minder standhouders, maar de gezelligheid was er niet minder om. Het blijft een mooie activiteit om als buurtbewoners elkaar te ontmoeten, bij te praten onder het genot van koffie, ranja of een broodje, verzorgd door de vereniging zelf,” kijkt voorzitter John Haverkort met genoegen terug.








