Afbeelding

Alzheimer café Coevorden

zo 3 november 2024 Coevorden

 Alzheimer café Coevorden organiseert woensdag 13 november weer een bijeenkomst in De Hoeksteen, Rabenhaupststraat 1 te Coevorden. Vanaf 19.00 uur is er ontvangst met koffie of thee. De avond duurt tot ongeveer 21.30 uur.

Wijkagent Anita Knecht geeft informatie over hoe woningen beter te beveiligen zijn, hoe een inbraak of babbeltruc in zijn werk gaat en hoe ongewenste personen buiten de deur kunnen worden gehouden.

Veel mensen bewaren waardevolle spullen in hun woning zoals sieraden, geld, betaalpasjes en andere belangrijke papieren. Het binnendringen van een woning heeft enorme impact op het slachtoffer. Het veiligheidsgevoel is weg of ernstig verminderd.

Het Alzheimer café is een veilige, laagdrempelige en gezellige omgeving voor mensen met dementie en hun familie, vrienden of buren en voor een ieder die geïnteresseerd is.

U bent van harte welkom, aanmelden is niet nodig.

Afbeelding
Brandweer blust brandende hooiberg aan Leertendijk in Den Ham Twenterand 30 minuten geleden
Afbeelding
Dokter Rab krijgt straat in Beerzerveld Ommen 1 uur geleden
Afbeelding
Rijden door glooiend landschap met respect voor je koppeling Zakelijk nieuws landelijk 1 uur geleden
Afbeelding
Ommen wil meer grondstoffen terugwinnen Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Politici slaan alarm over dalende acceptatie van homoseksualiteit onder jongeren Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Dieren maken van stof Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Nieuwbouw Kindcentrum De Bron “in de loop van 2027” van start Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Hardenberg verleent geen ontheffingen voor F2-vuurwerk Hardenberg 7 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda