Afbeelding

Lenny Kuhr in Synagoge

ma 20 april 2026 Coevorden

Op donderdag 7 mei 2026 komt Lenny Kuhr naar het Synagoge Museum aan de Kerkstraat 36 in Coevorden met haar nieuwe album getiteld ‘Licht’. Aanvang 19.30 uur. 

In ‘Licht’ verkent Lenny Kuhr thema’s als troost en verbondenheid. De liedjes zijn ontstaan uit een periode van reflectie en creatieviteit, waarbij ze inspiratie omschrijft als “licht dat binnenviel op de donkere aarde”. Met dit album wil Lenny Kuhr luisteraars meenemen naar de bron van hoop en verbondenheid die we in ons dragen.

Het zelfgeschreven nummer ‘De Troubadour’ kennen we van het Eurovisiesongfestival 1969. Op één van haar laatste optredens in Nederland, in Synagoge Coevorden, hopen we van het prachtige lied nogmaals te kunnen genieten.

De entreeprijs bedraagt 25 euro en een aanmelding (en betaling) vóóraf is noodzakelijk via het mailadres: Penningmeester@synagoge-coevorden.nl.

Afbeelding
Excursie ‘Ontdek natuurgebied Beerze’ Hardenberg 32 minuten geleden
Afbeelding
Kunst maakt alles mooier Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Parkvissers hengelen in Radewijkerbeek Hardenberg 5 uur geleden
CLUS
CLUS zingt in Bruchterveld Hardenberg Ingezonden 5 uur geleden
Afbeelding
Clinic schoonspringen Hardenberg 6 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda