Afbeelding

Vrije kavels te koop in ’t Refter in Sibculo

do 10 februari 2022 Hardenberg

De gemeente Hardenberg geeft dit voorjaar dertien vrije kavels uit in woonwijk ’t Refter in Sibculo. Het gaat om drie kavels voor een vrijstaande woning en tien kavels voor een twee-onder-een-kapwoning. Belangstellenden kunnen zich van donderdag 10 februari tot vrijdag 4 maart 12.00 uur inschrijven via www.hardenberg.nl/kavels.

Woonwijk ‘t Refter ligt aan de noordwestkant van Sibculo. Tegenover de Plashofstraat en langs de Gemeenteweg. In ‘t Refter wordt gebouwd voor gezinnen, voor starters op de woningmarkt en voor ouderen. In de eerste fase van ’t Refter is plek voor 24 nieuwe woningen. Een deel van de woningen kan door particulieren worden gebouwd. De gemeente geeft hiervoor vrije kavels uit.

Dertien vrije kavels

De gemeente geeft dertien vrije kavels uit. Particulieren kunnen hier zelf een woning (laten) bouwen.

Het gaat om drie kavels voor een vrijstaande woning met een kavelprijs van 185 euro per vierkante meter (exclusief 21% btw) en tien kavels voor een twee-onder-een-kapwoning met een kavelprijs van 195 euro per vierkante meter, exclusief btw.

Inschrijven via het formulier

Inschrijven voor een kavel in ‘t Refter is vanaf 10 februari mogelijk via het inschrijfformulier op www.hardenberg.nl/kavels. Hier staat ook de verkavelingstekening en informatie over de inschrijfprocedure. U kunt het inschrijfformulier is ook opvragen bij het Woonteam door te bellen naar 14 0523 of door te mailen naar woonteam@hardenberg.nl. De inschrijving sluit op 4 maart om 12.00 uur. Het volledig ingevulde inschrijfformulier moet dan bij de gemeente binnen zijn. De loting en toewijzing van de kavels is gepland op woensdagavond 9 maart. Inschrijvers ontvangen hiervoor een uitnodiging.

Medebouwer nodig bij twee-onder-een-kapwoning

Belangstellenden die een twee-onder-een-kapwoning willen bouwen schrijven samen met een medebouwer als koppel in. Wie nog geen medebouwer heeft gevonden kan contact opnemen met het Woonteam. Mogelijk zijn er anderen die een medebouwer zoeken.

Woningbouw kan in de zomer starten

Het woongebied wordt dit voorjaar bouwrijp gemaakt. Als alles volgens planning verloopt, zijn de eerste kavels rond 1 juli bouwrijp. De bouw van woningen kan vanaf dan beginnen.

Vechtdal Wonen bouwt in ’t Refter een rij van vier sociale huurwoningen. Ook worden er vijf rijwoningen voor senioren gebouwd. Twee kavels zijn in handen van een ontwikkelaar.

Kijk voor meer informatie en het verkavelingsplan op www.hardenberg.nl/kavels.

Afbeelding
Auto rolt kanaal in Vroomshoop, kind ongedeerd Twenterand 12 minuten geleden
Afbeelding
Wereld Alzheimer Dag: Vaar mee en geniet Hardenberg 18 minuten geleden
Sem, de 5000e baby geboren in het Saxenburgh Medisch Centrum
5000e baby geboren in het Saxenburgh Medisch Centrum Nieuws Ingezonden 1 uur geleden
Afbeelding
Brandweer druk met stormschades na onweersbuien in regio Twenterand 5 uur geleden
Afbeelding
Excursie ‘Ontdek natuurgebied Beerze’ Hardenberg 19 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda