
SDO kent een dramatische start
ma 20 januari 2025 TwenterandKorfbalvereniging SDO uit Westerhaar kent een dramatische start. Na de winst op Zwart-Wit waren de Oranjehemden gemotiveerd en was het doel duidelijk. Losweken van de laatste positie.
De tegenstander voor zaterdag 18 januari was dan ook de nieuwe laatste plek houder: Duko uit Duiven. Om 18.50 uur floot de scheidsrechter de wedstrijd in. Dit was een bijzondere wedstrijd voor 1 van de spelers van de Oranjehemden.
Brian Slaghuis die 12 jaar in het eerste heeft gekorfbald, moest zaterdag noodgedwongen een punt zetten achter zijn carrière. Gezien hij al geruime tijd aan de kant stond heeft hij zaterdag zijn afscheid genomen.
Na 20 minuten speeltijd leek de wedstrijd al gespeeld te zijn. Het scorebord gaf een 0-8 score aan. SDO begon dus niet scherp en fel.
SDO creëerde de kansen maar het scoren bleef uit. Kansen waarbij je normaal gesproken tegen elkaar zegt, dat is een doelpunt, vielen niet. En dan weet je op voorhand al dat het een moeilijke wedstrijd wordt.
Na een time out van trainer Zomer wist SDO toch nog te scoren. Drie keer achter elkaar zelfs. Het gat werd kleiner en bij de rust was de stand 3-8.
SDO kwam de kleedkamers uit met het doel om de lijn die voor rust getrokken werd door te trekken. Echter was het Duko dat wederom als eerst wist te scoren. Maar, in tegenstelling tot de eerste 20 min van de eerste helft wist SDO nu wel twee keer achter elkaar te scoren waardoor het gat terugliep naar vier punten. Vanaf dat moment was het stuivertje wisselen en wist Duko de wedstrijd over de streep te trekken. Eindstand: 10-15.
Ontzettend jammer aangezien SDO hele goede zaken kon doen om degradatie te voorkomen.
Volgende week is het derby time. Dan spelen de Oranjehemden in Wierden. In de vorige editie hiervan werden de punten gedeeld. De wedstrijd begint om 16.50 uur. Voorafgaand deze wedstrijd speelt het tweede van SDO en ook hier werden de punten in de vorige editie gedeeld.













