Afbeelding

Voorwaarts verslaat Oene

ma 3 juni 2024 Twenterand

De selectie van Voorwaarts Westerhaar heeft zaterdag 1 juni de degradatie-promotie wedstrijd in de 3e-4e klasse tegen Oene 1 met 2-1 gewonnen. 

Voorwaarts begon voorzichtig en wat bibberend aan de wedstrijd. Pas na een half uur kreeg Oene een grote kans, die net naast het doel ging. In de laatste minuut voor rust was het echt wel raak voor Oene. Een domper voor Voorwaarts.

Na rust kwam er meer ruimte voor de Westerhaarders. Al na 5 minuten was het Wout Roelofs die met een goede voorzet richting Mauro Slatius kwam. Mauro kwam echter net een stap tekort om de bal binnen te prikken.

Gaandeweg kantelde de wedstrijd richting Voorwaarts. Na een uur spelen kreeg Voorwaarts een corner, die door Yarnick Boertje perfect op het hoofd van Lars Bove gelegd werd. Lars kopt de 1-1 binnen en dat zorgde voor nog meer vertrouwen aan Voorwaarts kant. Vlak na de gelijkmaker stond Mauro Slatius 1 op 1 tegen de keeper van Oene, die een miraculeuze redding verrichtte door met zijn achterste boven op de bal te vallen en daardoor de 1-2 voorkwam. Voorwaarts wisselde de moegestreden Mauro en voor hem kwam Jordy Harms in het veld, die voor meer balbezit zorgde op de helft van Oene. Hierdoor kregen Bernd Bove en Julian Slot beide een mogelijkheid om vanaf het 16-metergebied te schieten. De druk op Oene werd groter en in de 77e minuut was het Jordy Harms, die zijn directe tegenstander vastzette in de hoek bij de cornervlag, waardoor er een terugspeelbal kwam die onderschept werd door Julian Slot. Julian schoot de bal met binnenkant voet onhoudbaar via de binnenkant van de paal in het doel en de verlossende 1-2 stond op het scorebord.

De sterk spelende Wout Roelofs werd vervangen door Kilian Ekkel, die in de laatste 10 minuten van de wedstrijd met een voorzet en een schot liet zien dat Voorwaarts meerdere mogelijkheden had mocht er iemand niet voldoen.

Na enkele minuten blessuretijd floot de goed leidende scheidsrechter Voulon voor het laatst op zijn fluit en was de overwinning een feit.

Naar Hengelo

De volgende stap in deze nacompetitie is Juliana`32 uit Hengelo. Daartegen is in de bekerwedstrijd dit seizoen met 2-0 verloren. Juliana heeft in 4D 17 wedstrijden gewonnen, 4 x gelijk en maar 3 wedstrijden verloren. Dit is een geduchte tegenstander, waar Voorwaarts op zijn best moet zijn om de wedstrijd tot een goed eind te brengen. De wedstrijd op 8 juni begint om 14.30 uur. 

Spelers zijn: John Slettenhaar, Rudi Overweg, Hans Overweg, Henk Jans en Piet Kok (deze ontbreekt op de foto)
Flierefluiters 1 kampioen buurtbiljarten. Sport Ingezonden 9 uur geleden
Afbeelding
The Big Mix Music Festival op 30 mei in Slagharen Nieuws Ingezonden 9 uur geleden
Afbeelding
Vechtdal College Ommen fietst voor KWF Ommen 12 uur geleden
Afbeelding
Zomertennis in Dedemsvaart Sport Ingezonden 12 uur geleden
High school students walking on stairs between lessons in college building,sad schoolgirl sitting alone on staircase
Workshop Eerste Hulp bij Psychische Klachten in Hardenberg Hardenberg 13 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda