Afbeelding

Niels van ‘t Hoog nieuwe hoofdtrainer van Sportlust Vroomshoop

ma 4 maart 2024 Twenterand

Niels van ‘t Hoog is vanaf seizoen 2024-2025 de hoofdtrainer van Sportlust uit Vroomshoop.
De inwoner van Wierden had afgelopen periode tweedeklasser PH uit Almelo onder zijn hoede. De 39-jarige oefenmeester is vanaf de zomer de opvolger van Job Lamberink.


Niels startte zijn hoofdtrainerscarrière in 2017 bij vv Marienberg. Na vier seizoenen Marienberg trok Niels naar vv Hoogeveen (zat.) en vervolgens was hij een seizoen hoofdcoach bij vv Berkum II. In het dagelijks leven is de Wierdenaar docent lichamelijke opvoeding.

Sportlust is zeer tevreden dat het weer een ambitieuze trainer heeft weten te strikken, die goed past bij de jonge en talentvolle selectie van Sportlust. Bovendien kijkt Sportlust uit naar de ontknoping van dit seizoen, waarin het onder leiding van Job Lamberink afgelopen zaterdag de tweede periode bemachtigde.

Julia Koop is een jong talent met een passie voor acteren
Jong acteertalent Julia Koop Hardenberg 32 minuten geleden
Afbeelding
Spelweek Ommen na halve eeuw nog schot in de roos Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Gemeente wil dichter bij de boer staan Hardenberg 6 uur geleden
Xavèr Slot en Lennard de Leeuw kijken uit naar de derde klasse.
Hardenberg’85 in de onbekende 3de klasse Hardenberg 7 uur geleden
Afbeelding
Marcel Hensema in Bostheater Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda