Afbeelding

SDO speelt tegen naamgenoot

ma 9 maart 2026 Twenterand

De selectie van korfbalvereniging SDO speelde zaterdag thuis tegen haar naamgenoot uit Schoonoord onder leiding van scheidsrechter F. Vermeulen. Voorafgaand aan de wedstrijd werden de kangoeroes van SDO in De Klaampe aan het publiek voorgesteld, wat zorgde voor een mooie en gezellige start van de middag. Daarnaast was er een bijzonder moment voor Tijn Niks, die zijn basisdebuut maakte in het eerste van de REAS-formatie.

De Oranjehemden begonnen goed aan de wedstrijd en namen via 3-1 een vroege voorsprong. Daarna kwam SDO (S) echter beter in de wedstrijd en draaide het duel om naar 4-7. De ploeg van Rick Zomer had moeite om het ritme van de bezoekers te volgen, waardoor de achterstand bij rust was opgelopen tot 7-10.

Na de pauze wist SDO (S) het verschil verder te vergroten. Via 8-13 en 8-18 werd het gat snel groter. De REAS-formatie bleef strijden, maar de bezoekers bleven trefzeker en liepen verder uit naar 11-21. In de slotfase was er nog een mooi moment voor de thuisploeg: Eva Niks mocht haar debuut maken in het eerste van SDO (W). Uiteindelijk eindigde het duel in een 13-22 nederlaag voor de Oranjehemden.

Naar Vroomshoop

Komende zaterdag komt SDO opnieuw in actie. Dan speelt de REAS-formatie uit Westerhaar tegen TOP in Vroomshoop, met een aanvangstijd van 17.20 uur.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Screenshot
Schuif aan voor Hospice Ommen Ommen 1 uur geleden
Afbeelding
Herfstbingo Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Signeersessie René klunder en Louise Bramer Twenterand 4 uur geleden
Afbeelding
Op reis met de nieuwe OV-pas Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
Duathlon Biljarttoernooi Hardenberg 9 uur geleden
Afbeelding
Fietster naar ziekenhuis na botsing met bedrijfsbusje in Hardenberg Hardenberg 22 uur geleden
Afbeelding
Fietser gewond bij aanrijding met auto in Dedemsvaart Hardenberg 22 uur geleden
Screenshot
‘TinnenSoldaat’ keert terug Ommen gisteren
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda