Afbeelding

VV Den Ham is meer dan voetbal

ma 5 januari 2026 Twenterand

Op de nieuwjaarsreceptie van de v.v. Den Ham mocht voorzitter Dennis Bosch voor een volle kantine terugblikken op 2025 en vooruit kijken naar 2026. Terugblikkend natuurlijk op het mooie jaar 2025 waarin het eerste team kampioen werd in de 2e klasse. Maar ook een ander hoogtepunt was de in gebruik neming van de nieuwe kleedkamers die geheel in eigen beheer zijn gerealiseerd. De overige teams die kampioenschappen hadden behaald alsmede de jubilarissen binnen de club werden nog even in het zonnetje gezet. Plannen voor de toekomst werden benoemd als vervanging van de speelplek voor de jongste leden en het upgraden van de bestuurskamer. Het vinden van een nieuwe trainer, in bezit van de juiste diploma’s voor de hoofdmacht van de v.v. Den Ham, was tot nu toe nog niet gelukt. Ook de trainerspositie bij het Dames 1 team is nog vacant.

Daarna was de vloer voor de supportersvereniging die middels het rad van avontuur en de daarop volgende veiling, gelden inzamelden voor het goede doel. Dit jaar was dat de Wensambulance Hardenberg e.o, met ook een vestiging in Vroomshoop. Onder aanvoering van veilingmeester John Veneberg werd er een bedrag van maar liefst € 10.000.- ingezameld voor dit goede doel.

Opnieuw een bewijs dat de v.v. Den Ham méér is dan alleen een voetbalvereniging. Het is ook een verbindende schakel in de Hammer gemeenschap.

Afbeelding
Afbeelding
Next Level Hardenberg viert 5-jarig jubileum Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Wagenspel trekt bekijks tijdens Open Monumentendag Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Eerste winnaar Hardenberg buurtcup bekend Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Open Monumentendag in Ommen ook dit jaar weer een groot succes Ommen 4 uur geleden
Afbeelding
Koppel Boekelaar/Nijman winnen Stobbieskoppel Ommen 4 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda