Afbeelding

Jeugdkampioenen Vroomshoopse Boys

ma 15 december 2025 Twenterand

De gefaseerde najaarscompetitie leverde Vroomshoopse Boys weer twee kampioenen bij de jeugd op. Boys JO13-3 moest op zaterdag 13 december De Bosrand de klus klaren tegen hekkensluiter en naaste buur Sportlust Vroomshoop JO-13-1 en slaagde in die opdracht. Na een wat nerveuze beginfase sloegen de spelers van de leiders en trainers Maxim van Brussel, Tim Visser en Bert Verschoor toe. Uiteindelijk werd het 4-0 voor de blauw-gele formatie en was het felbegeerde kampioenschap een feit.

Op De Boshoek in Hardenberg trad Vroomshoopse Boys JO15-2 op dezelfde zaterdag aan voor een onvervalste kampioenswedstrijd tegen naaste concurrent HHC JO15-2. Het strijdlustige team van de leiders en trainers Jari Ekkel en Rolf Vos kwam aanvankelijk met 1-0 achter. In een meeslepende en ijzersterke tweede helft werd de rug gerecht en werd een 3-1 overwinning uit het vuur gesleept.

Dat betekende groot feest voor het team en voor de vele meegereisde supporters. Net als Boys JO13-3 werd later door Boys JO15-2 in de thuisbasis kantine ’t Flierhuus in Vroomshoop een spontaan kampioensfeest gevierd.

Afbeelding
Joggem Moves gaat weer van start Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Nieuwbouw of verbouw? Keuze de Voorveghter komt dichterbij Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Paard te water bij Steile Oever in Ommen Ommen 4 uur geleden
Afbeelding
Lezing over ‘Sieraden door de eeuwen heen’ Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Leerlingen De Maat naar Prinsjesdag Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda