Afbeelding

Old Stars Twenterand actief bij toernooien

ma 29 september 2025 Twenterand

Twee teams van de Old Stars Twenterand kwamen in minder dan een week in actie bij walking football-toernooien. Allereerst werd er bij een groot toernooi bij Vitese’63 in Koekange meegespeeld. Er waren wisselende resultaten voor de Old Stars Twenterand te noteren, met als positieve uitschieter de 4-2 winst op streekgenoot HHC Hardenberg.

Daarna konden de Old Stars Twenterand in Almelo aan de bak tijdens het jaarlijkse toernooi van de Oald Stars van AVC Heracles. In de voorronde werd een gedeelde eerste plaats in de poule gehaald met onder meer overwinningen op FC Utrecht, AVC Heracles en het Duitse FC Schüttorf. Door een wat minder doelsaldo werd de finale niet gehaald en werd er uiteindelijk om de vijfde en zesde plaats tegen de wandelvoetballers van BVV Borne gespeeld. Dat duel ging met 1-0 verloren.

Kom kennismaken

Elke vrijdagmorgen wordt er door de sportieve 60-plussers vol overgave en met zichtbaar plezier getraind op het kunstgras van vv Voorwaarts. Vanaf 9.30 uur is er steevast de gezellige inloop in de kantine en aansluitend begint om 10.00 uur de training onder leiding van Bernd Bove en Herjan Eshuis. Iedereen is van harte welkom om kennis te maken met voetballen in aangepaste vorm, dat ook landelijk steeds populairder wordt.

De Old Stars Twenterand, die onlangs het tienjarig jubileum vierden, hebben onlangs afscheid genomen van de bestuursleden Eduard van der Heiden en Joop Snippe. Dit tweetal wordt opgevolgd door Gerhard Täge en Henk Bakhuis. Daardoor is het bestuur weer voltallig.

 Foto's: Old Stars in actie bij toernooi van AVC Heracles.
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Ongeval op kruising Esweg en Magelerweg in Den Ham Twenterand 9 uur geleden
Afbeelding
Elfde editie Vechtival bij De Koppel Hardenberg 12 uur geleden
Afbeelding
Groep 8 Casper Diemerschool in actie Nieuws Ingezonden 14 uur geleden
Afbeelding
Stilstaan bij de inzet van de veteranen Hardenberg 14 uur geleden
Afbeelding
Gerard Heuven wint de Inspiratievlucht Hardenberg 14 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda