Afbeelding

Inschrijven voor ACO scholierenloop Ommen mogelijk

di 17 februari 2026 Ommen

Opgeven kan tot en met zaterdag 28 maart via www.acovanelderen.nl en de gratis trainingen zijn op donderdag 26 maart en woensdag 1 april van 17.00 tot 17.45 uur op de accommodatie op Sportpark Westbroek.

Op vrijdag 10 april organiseren ze weer de ACO Scholierenloop in Ommen. Deze wedstrijd is voor leerlingen van de groepen 3 tot 8 van alle basisscholen binnen de gemeente Ommen en wordt georganiseerd door Atletiekvereniging ACO Van Elderen op Sportpark Westbroek.

De kinderen uit de groepen 3, 4 en 5 lopen 400 meter (1 ronde); de kinderen uit de groepen 6, 7 en 8 lopen 800 meter (2 rondes). Iedere deelnemer ontvangt een medaille en de nummers 1, 2 en 3 van elke categorie winnen daarnaast een beker. 

Om 20.06 starten ze met het laatste programma-onderdeel: de altijd weer spannende scholenestafette. De winnende school gaat naar huis met de wisselbeker. 

Deelname aan de wedstrijd en de voorbereidende trainingen is gratis. De trainingen worden ook dit jaar verzorgd door gymmeester Jari Kouwen op een donderdag en een woensdag: donderdag 26 maart en woensdag 1 april van 17.00 tot 17.45 uur op de accommodatie van ACO Van Elderen, Sportpark Westbroek te Ommen. 

Aanmelden kan via www.acovanelderen.nl en https://inschrijven.nl/form/2026041020418-nl tot en met zaterdag 28 maart. Na deze datum is inschrijven helaas niet meer mogelijk.

 
.
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Raad stemt in met fietstunnel Balkerweg Ommen 3 minuten geleden
Afbeelding
Infopunt wordt Twenterandvoorelkaar Twenterand 12 minuten geleden
Afbeelding
Ommen ziet volgend jaar ruimte voor vuurwerkshows Hardenberg 14 minuten geleden
Afbeelding
Digipunt houdt inloopspreekuur in ‘t Welgelegen Hardenberg 22 minuten geleden
Afbeelding
Geen meerderheid voor vroeger winkelen op zondag Ommen 1 uur geleden
Afbeelding
Actie voor minima slaat goed aan Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Op reis met de nieuwe OV-pas Ommen 1 uur geleden
Afbeelding
Geef warmte voor Oekraïne Hardenberg 1 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda