Afbeelding

Stefan Westenbroek naar Wereldbeker

ma 11 november 2024 Hardenberg

Stefan Westenbroek (22) is goed begonnen aan het schaatsseizoen, want in Heerenveen plaatste hij zich probleemloos voor de eerste wereldbeker wedstrijden. Met 34.72 reed hij de vierde tijd en dat was ruim voldoende.

Stefan Westenbroek staat bekend om zijn snelle starts. Dat was vrijdagavond in Thialf niet anders. In de eerste omloop tegen Marijn Scheperkamp reed de orkaan uit Ommen naar 9.63. In de tweede omloop tegen Dai Dai N’tab was hij met 9.57 nog sneller. Het was jammer dat hij op de kruising niet achter N’tab aankon, want Westenbroek knalde uit de buitenbocht N’tab al voorbij. Westenbroek vindt starten in de buitenbaan altijd het fijnst. “Dan kan ik op de kruising naar iemand toe rijden. Nu had ik er meer last van dan voordeel.” Jenning de Boo was in beide omlopen veruit de snelste. Twee keer wed het 34.36. Tim Prins 34.64, Marin Scheperkamp 34.71 (2de omloop) en Sebas Diniz 34.99 gaan naar de wereldbeker wedstrijden.


Voor Lars Woelders (22) uit Gramsbergen was de 5000m een paar ronden te lang. De laatste drie ronden liepen de rondetijden flink op en eindigde hij als 19de in 6.33.90, ruim boven zijn persoonlijk record van 6.27.97. Hier reed Chris Huizinga naar een een geweldig nieuw persoonlijk record in 6.06.72. Lars was niet tevreden. “Ik had een slechte voorbereiding.”

Zondag op de 1000m reed Stefan Westenbroek een nieuw persoonlijk record, Met 1.09.08 was hij sneller dan zijn 1.09.31. Stefan werd negende. Tim Prins won in 1.08.08. 

Afbeelding
Inschrijven voor een kavel in Leehoogte Hardenberg 37 minuten geleden
Tijdens de raadsvergadering werden vijftien schaduwfractieleden geïnstalleerd. (Foto: Gert Stegeman).
“Weinig nieuws in coalitieakkoord” Hardenberg 38 minuten geleden
Afbeelding
Alzheimer Café in teken van hulpmiddelen bij dementie Hardenberg 1 uur geleden
William  van Eeken in zijn achtertuin. (Foto: Gert Stegeman)
William van Eeken wil nog sneller Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Samen naar de top voor KWF Hardenberg 1 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda