Afbeelding

Amazones in de prijzen

ma 9 september 2024 Hardenberg

Leden van Ponyclub Avereest hebben weer goed gepresteerd. In Lemelerveld was een Bixie wedstrijd. Ninthe Zomer heeftdaar  een tweede prijs gewonnen met springen. Jolien Meesters en Maud Groot Koerkamp wisten een prijs te winnen met dressuur.

Joany Priemis heeft met haar beide pony’s in Ommen gesprongen. Met Sproet won ze een eerste prijs in de 50 cm met 85 punten en met Sjors een eerste prijs in de 60 cm met 82,5 punten. 

Fleur Paqout heeft in Ruinen gesprongen met Phineas in de 70 cm en wist deze te winnen.Tess Bols heeft een SGW wedstrijd in Bollert Brons gereden en wist een derde prijs te pakken.

.

Voorzitter van het Oldtimer Festival Frens van 't Zand temidden van een aantal solexen. (Foto: Gert Stegeman)
“Oldtimer Festival is feest voor iedereen” Hardenberg 32 minuten geleden
Plaatselijk Belang Dedemsvaart nodigt haar leden uit voor de ALV.
Plaatselijk Belang Dedemsvaart vergaderd en neemt afscheid van voorzitter. Nieuws Ingezonden 11 uur geleden
Een steuntje in de rug
Een roos met een boodschap! Nieuws Ingezonden 17 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst: Gewoon actief en gezond ouder worden Hardenberg 17 uur geleden
Wethouder Didy Dorrestijn met op de achtergrond de wethouders Alwin ter Rietstap en Alwin Mussche, die geen van allen terugkeren in het gemeentebestuur van Hardenberg.
“Ik haal er energie uit, en toch...” Hardenberg 18 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda