
DES Nijverdal pakt Mariënberg
di 21 mei 2024 HardenbergDe selectie van Mariënberg kwam net tekort in de wedstrijd tegen koploper DES Nijverdal. Het rood/zwarte team verloor met 1-2. De heren uit Nijverdal staan nu op pole-position om de titel komende zaterdag binnen te halen in de vierde klasse van het lopende seizoen. Pas op de allerlaatste wedstrijddag vallen namelijk de resterende beslissingen. Alleen Daarle weet al weken dat het volgend jaar vijfde klasse speelt.
In de wedstrijd tegen DES heeft Mariënberg het de Nijverdallers wel knap lastig gemaakt. Scheidsrechter Ekkel had het niet makkelijk, want zowel Mariënberg als DES zochten vaak het randje op, maar Ekkel liet zich niet uit de tent lokken en leidde het duel soeverein. Twee ploegen, allebei met andere belangen, die er vol voor gingen.
Vlak na rust was het Mariënberg, die het lont in het kruitvat stak. De 1-0 van Job Wolters was een lekkere binnenkomer. In de 68e minuut scoorde DES de gelijkmaker.
Mariënberg bleef er voor gaan, maar kreeg vooral door de lucht te maken met een keeper die alle ballen klem had. In de slotfase leidde onoplettenheid, na een cornerbal, de 1-2 voor DES op, wat ook de eindstand betekende.
Mariënberg speelt komende zaterdag tegen Kloosterhaar.





