Afbeelding

Zwemmers scoren op Overijsselse Kampioenschappen

di 23 mei 2023 Hardenberg

Bijna 100 medailles zwom de ploeg van zwemvereniging Dedemsvaart AC bij elkaar in Hengelo tijdens de Overijsselse Kampioenschappen. Het team is klaar voor de drie Nederlandse Kampioenschappen die voor juni op het programma staan. 

De Overijsselse Kampioenschappen werden verdeeld over 13, 14, 20 en 21 mei gezwommen in het 50-meterbad in Hengelo. De ploeg van Dedemsvaart gooide hoge ogen. Er werden persoonlijke records verbeterd, limieten gezwommen voor het NK en veel medailles gescoord. In totaal gingen 98 medailles mee met de Dedemsvaarter zwemmers. Na het eerste weekend in Hengelo lag het aantal medailles al op 23 keer goud, 11 keer zilver en 18 keer brons. De estafettes haalden het beste uit de zwemmers naar boven en daar werden er heel wat van gezwommen.

Opmaat voor NK

Voor veel zwemmers betekenen de Overijsselse kampioenschappen een opmaat naar de Nederlandse kampioenschappen. Deze kampioenschappen starten over 3 weken met de Nederlandse kampioenschappen voor jeugd en senioren in Amersfoort. Een week later zijn de kampioenschappen voor de junioren en een week daarna de Nederlandse kampioenschappen sprint.
Het zwemmen van dergelijke kampioenschappen betekent dagen in een zwembad zitten en regelmatig op de top van je kunnen proberen te presteren. In die zin waren de Overijsselse kampioenschappen voor hen een mooie training.

Alle uitslagen staan op: https://live.swimrankings.net/37283/#.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Joggem Moves gaat weer van start Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Nieuwbouw of verbouw? Keuze de Voorveghter komt dichterbij Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Paard te water bij Steile Oever in Ommen Ommen 4 uur geleden
Afbeelding
Lezing over ‘Sieraden door de eeuwen heen’ Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Leerlingen De Maat naar Prinsjesdag Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda